X
AK Parti Bornova Belediye Başkan Adayı Cevdet Çayır’dan Vatandaş Ziyaretleri
Görüntülenme Sayısı : 14

AK Parti Bornova Belediye Başkan Adayı Cevdet Çayır’dan Vatandaş Ziyaretleri

ABONE OL
21 Mart 2024 00:30
AK Parti Bornova Belediye Başkan Adayı Cevdet Çayır’dan Vatandaş Ziyaretleri
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti Bornova Belediye Başkan Adayı Cevdet Çayır, seçim çalışmaları kapsamında hızlı bir şekilde ziyaretlerine devam ediyor. Erzene Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Çayır, bu anları sosyal medya hesabından paylaşarak değişim için tüm hemşehrilerle son günleri saydıklarını belirtti. Samimiyet, güzellik ve Bornova’nın kazanacağı yolda hep birlikte olduklarını vurguladı.

Çayır, ziyaretlerine Bosna Sancak Derneği, Bornova Arnavutları Derneği ve Makedonya Köprülü Göçmenleri Derneği ile devam etti. Dernek üyeleriyle sohbet edip sorunları dinleyen Çayır, bu anları da sosyal medya hesabından paylaştı. Balkan göçmeni hemşehrilerini ziyaret ederek Bornova’nın renklerinden olan bu topluluklarla bir araya gelmenin önemine değindi.

Sonraki durağı olan Evka 3 Yeni Mahalle ise Çayır’a vatandaşlarla buluşup sorunları dinleme fırsatı sundu. Çayır, bu anları da yine sosyal medya hesabından paylaşarak Bornova’nın her kesimiyle değişime hazır olduklarını belirtti. Özellikle esnafların sorunlarını dinlemek ve çözümler için fikir alışverişinde bulunmak gerektiğini vurgulayarak yerel yönetim anlayışlarında bu unsurların önemli olduğunu ifade etti.

Çayır, paylaşımlarında Bornova’ya duyduğu sevgiyi ve bağlılığı belirtti. Vatandaşların yanında olmanın kendileri için önemli olduğunu vurgulayarak yeni başlangıçlara ve güzelliklere kapı açacaklarını dile getirdi. Her daim halkın yanında olmaya devam edeceklerini vurgulayarak Bornova’nın kazanacağı bu yolda samimiyetle hareket ettiklerini gösterdi.

Çayır’ın ziyaretleri ve sosyal medya paylaşımları, Bornova halkıyla doğrudan iletişim kurma ve onların sorunlarını dinleme isteğini yansıttı. Bornova’nın farklı kesimleriyle bir araya gelerek değişim ve yenilik için çalışmalarını sürdüren Çayır, seçmenlerin gönlünde taht kurmak için çaba harcıyor. Bornova’nın renkli yapısına uygun bir yönetim anlayışı benimseyen Çayır, her kesimin taleplerini ve beklentilerini önemsediğini de paylaşımlarında dile getirdi. Ak Parti Bornova Belediye Başkan Adayı Cevdet Çayır, Bornova için umut dolu bir gelecek vadederken, değişim ve gelişim için birlikte hareket etmenin önemini vurgulamaya devam ediyor.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.