X
AK Parti Konak Belediye Başkan Adayı Çeyda Çankırı’dan Vaat Dolu Projeler!
Görüntülenme Sayısı : 35

AK Parti Konak Belediye Başkan Adayı Çeyda Çankırı’dan Vaat Dolu Projeler!

ABONE OL
29 Mart 2024 00:21
AK Parti Konak Belediye Başkan Adayı Çeyda Çankırı’dan Vaat Dolu Projeler!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yerel seçimlere sadece iki gün kala, AK Parti Konak Belediye Başkan Adayı Ceyda Bölünmez Çankırı, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Çankırı, sosyal medya hesabı üzerinden vatandaşlarla bir araya gelerek, “Konak için ille de hizmet!” notunu paylaştı.

Başkan Adayı Çankırı, Beştepeler bölgesindeki konut ve doğalgaz meselesine de değinerek sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Çankırı, Beştepeler’de yapacakları yenileme çalışmalarının odak noktasının, hiçbir vatandaşı mağdur etmeden doğalgazlı ve güvenli evlerde oturmalarını sağlamak olduğunu belirtti. Ayrıca, tüm planlamalarını 6306 sayılı yasa kapsamında hazırlayarak, Beştepeler halkının bu yasanın tüm haklarından faydalanmasını sağlayacaklarını söyledi. Bölgede yapılacak olan Mesire Alanı, Seyir Terası, Akıllı Çocuk Parkları ve Spor Tesisleri gibi projelerle halkın sosyalleşmesine katkı sağlayacaklarını da dile getirdi.

Cici Parkı, şehirdeki nadir yeşil alanlardan biri olarak aktif olarak kullanılacak bir sosyal alana dönüştürmeyi planlayan Çankırı, ayrıca Beştepeler Rekreasyon Alanı’nda yapılacak Can Dostum Bakım ve Konaklama Tesisi, Yaşlı Bakım Merkezi, Gençlik Merkezi, Spor ve Etkinlik Alanları, Çocuk Köyü projeleri ile mahalle sakinlerine bir nefes aldıracağını belirtti. Kadifekale, 2. Kadriye ve Selçuk mahallelerinde ise çocukların rahatça enerjilerini atabilecekleri spor tesislerinin yapılacağını vurguladı. Aziziye Mahallesi’nde ise tüm insani ihtiyaçların steril bir ortamda karşılanacağı Kapalı Pazaryeri’nin kurulacağını söyledi.

Ceyda Bölünmez Çankırı, seçim çalışmaları kapsamında halkla sık sık bir araya gelerek, projelerini ve hedeflerini paylaşmaya devam ediyor. Beştepeler ve çevresinde yapılacak olan çalışmaların vatandaşların yaşam kalitesini artırmaya yönelik olduğunu vurgulayan Çankırı, bölgenin ihtiyaçlarına uygun, planlı ve sürdürülebilir projelerle Konak’ı daha yaşanabilir bir şehir haline getirmeyi hedeflediklerini dile getirdi.İki gün sonra gerçekleşecek olan seçimlerde, Konak halkının desteklerini beklediklerini de sözlerine ekledi.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.