X
Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden Ramazan Ayı İftarları
Görüntülenme Sayısı : 15

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden Ramazan Ayı İftarları

ABONE OL
22 Mart 2024 09:28
Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden Ramazan Ayı İftarları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayı süresince düzenlediği geleneksel iftar sofralarıyla vatandaşları bir araya getiriyor. Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve CHP İl Başkanı Hikmet Saatçı, Atatürk Kent Meydanı’nda gerçekleştirilen iftar programına katıldılar. Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde 10 farklı noktada düzenlediği iftar programlarıyla 15 bin kişiye iftar yemeği verdi. Yenipazar, Söke, Nazilli, Kuyucak, Karacasu, Germencik, Çine ve Efeler ilçelerindeki mahalleler ile Atatürk Kent Meydanı’nda iftar sofraları kuruldu.

Başkan Çerçioğlu, Aydınlılarla birlikte iftar sofralarında buluşmaya devam ettiğini ve beraberliği yansıtan bereketli sofraları vatandaşlarla paylaşacaklarını söyledi. Vatandaşlar bu güzel organizasyon için Çerçioğlu’na teşekkür etti. Belediye, Ramazan ayı boyunca düzenlediği etkinliklerle vatandaşları bir araya getirerek dayanışmayı ve birlik duygusunu pekiştirmeyi hedefliyor.

İftar sofraları, Aydın’ın farklı bölgelerinde kuruldu ve binlerce kişi bir araya geldi. Bu etkinliklerle toplumun farklı kesimlerinden insanlar bir araya gelerek Ramazan’ın manevi atmosferini yaşadılar. Aydın Büyükşehir Belediyesi, bu tür sosyal etkinliklerle hem vatandaşlara destek olmayı hem de birlik ve beraberliği pekiştirmeyi amaçlıyor.

Çerçioğlu’nun liderliğindeki belediye, iftar sofraları ve diğer sosyal etkinliklerle halkın yanında olmaya devam ediyor. Özellikle Ramazan ayında düzenlenen bu tür etkinlikler, toplumda dayanışma ve yardımlaşma duygularını arttırıyor. Bu tür organizasyonlar, vatandaşlar arasındaki iletişimi güçlendirerek toplumsal birlik ve beraberliği pekiştirmeye yardımcı oluyor.

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayı boyunca düzenlediği iftar sofralarıyla vatandaşları bir araya getirerek dayanışmayı ve beraberliği pekiştirmeye devam ediyor. Çerçioğlu’nun öncülüğünde gerçekleştirilen bu tür etkinlikler, toplumda sosyal sorumluluk duygusunu arttırarak insanların birbirlerine destek olmalarını sağlıyor. Belediye, bu tür etkinliklerle halkla bir araya gelerek toplumsal dayanışmayı güçlendiriyor.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.