X
BAŞKAN BULUT: SİYASET BÖYLE BİR ŞEY DEĞİL!
Görüntülenme Sayısı : 9

BAŞKAN BULUT: SİYASET BÖYLE BİR ŞEY DEĞİL!

ABONE OL
7 Mart 2024 18:26
BAŞKAN BULUT: SİYASET BÖYLE BİR ŞEY DEĞİL!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İYİ Parti Salihli İlçe Başkanı Mustafa Bulut, seçim çalışmaları için astıkları afiş, raket ve bayrakların diğer siyasi partilerin temsilcileri tarafından zarara uğratıldığını söyleyerek isyan etti. Saha tüm rakiplerine saygı gösterdiklerini fakat aynı karşılığı alamadıklarını söyleyen Başkan Bulut “ Gittiğimiz mahallelerde adayımızın afişlerinin yırtıldığı, üzerine mevcut belediye başkanının resminin yapıştırıldığını üzülerek gördük” dedi.


“BİZ TÜM RAKİPLERİMİZE SAYGI GÖSTERİYORUZ”

Seçim çalışmalarında tüm rakiplerine saygı gösterdiklerini, ancak rakiplerinden aynı saygıyı görmediklerine vurgu yapan Başkan Bulut şunları söyledi,  “Salihli’de tüm rakiplerimize saygı gösteriyoruz. Ama ne yazık ki rakiplerimizden aynı saygıyı göremiyoruz. Ziyaret ettiğimiz mahallelerde, dolaştığımız sokaklarda afiş yapıştırırken tüm rakiplerimize saygı çerçevesinde hareket ediyoruz, hiç bir rakibimizin broşürüne zarar vermiyoruz, yer bulursak biz de kendi adayımızın afişini yapıştırıyoruz. Ancak afiş astığımız mahallelere tekrar gittiğimizde adayımızın afişlerinin yırtıldığı, üzerine mevcut belediye başkanının resminin yapıştırıldığını üzülerek görüyoruz. Belediye imkanlarını kullanarak belediye araçları ile afiş, poster, broşür asılmasına alışmıştık ama adayımızın afişlerinin yırtılması veya üstüne başka adayın afişinin asılması yada stickerının  yapıştırılması artık kirli siyasetin geldiği son nokta oldu.”

HABER MERKEZİ

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.