X
Bayraklı Belediye Başkan Adayı Kırkpınar, seçime 1 gün kala sürpriz projeler açıkladı!
  • Hızır Basın
  • Ekonomi
  • Bayraklı Belediye Başkan Adayı Kırkpınar, seçime 1 gün kala sürpriz projeler açıkladı!
Görüntülenme Sayısı : 18435

Bayraklı Belediye Başkan Adayı Kırkpınar, seçime 1 gün kala sürpriz projeler açıkladı!

ABONE OL
30 Mart 2024 00:38
Bayraklı Belediye Başkan Adayı Kırkpınar, seçime 1 gün kala sürpriz projeler açıkladı!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhur İttifakı’nın Bayraklı Belediye Başkan adayı Bilal Kırkpınar, Can Radyo ve Can TV’nin ortak yayını “Denizle Şiraze” programında kent için önemli projeler ve vaatlerini paylaştı. Kırkpınar, yerinde dönüşüm, imar düzenlemeleri, yeni belediye birimlerinin açılması ve personel alımları gibi konuları ele aldı. Aynı zamanda seçime sadece 1 gün kala, kent gündemini değerlendirerek seçmene seslendi ve şeffaf belediyecilik, hizmet odaklı yönetim anlayışı için oy istedi.

Kırkpınar’ın paylaştığı projeler arasında yerinde dönüşüm ve imar düzenlemeleri öne çıkıyor. Kentin mevcut yapılarının yenilenmesi ve çevresel düzenlemelerin yapılması için çalışmalar yapılacağını belirtti. Ayrıca belediyenin daha etkin bir şekilde hizmet vermesi amacıyla yeni birimlerin açılması ve bu birimlerde ihtiyaç duyulan personellerin alınması planlanıyor.

Seçime 1 gün kala yapılan bu açıklamada, Kırkpınar seçmenlere hitap ederek şeffaf belediyecilik ve hizmet odaklı yaklaşımı vurguladı. Kent için yapılan projelerin ve vaatlerin seçmenin yaşam kalitesini artıracağına inandığını belirterek, destek istedi.

Bu haber, Bilal Kırkpınar’ın Can Radyo ve Can TV’nin “Denizle Şiraze” programında paylaştığı projeleri ve seçime yönelik mesajını özetleyerek sunmaktadır.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.