X
Belediye Başkan Adayı Atar’dan Yaşlılara Yönelik Özel Projeler
Görüntülenme Sayısı : 30

Belediye Başkan Adayı Atar’dan Yaşlılara Yönelik Özel Projeler

ABONE OL
25 Mart 2024 16:41
Belediye Başkan Adayı Atar’dan Yaşlılara Yönelik Özel Projeler
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye Başkan Adayı Atar, sosyal sorumluluk projelerine verdiği önemi vurgulayarak, yaşlılara yönelik hizmetleri planladıklarını belirtti. Atar, mahalle muhtarlarının yardımıyla belirlenecek bakıma muhtaç ve kimsesiz hemşerilere belediye olarak her türlü ihtiyaçlarını karşılamayı amaçladıklarını söyledi. Bu kapsamda evde kuaför hizmeti, evlere yemek servisi, akıllı saat ile sağlık takibi ve acil müdahale hizmetleri gibi uygulamalarla yaşlıların her zaman yanlarında olacaklarını aktardı. Atar, bu projeyle kimsesiz kalmış yaşlılar ve engellilere hak ettikleri hizmeti sunmayı hedeflediklerini ifade etti.

Yaşlılara saygı haftası dolayısıyla bir açıklama yapan Atar, tüm büyüklerimize sağlıklı ve uzun ömürler dileyerek onları kıymetli bir bilgi kaynağı olarak gördüklerini belirtti. Toplum olarak yaşlılara gösterilen saygının genç nesillere örnek olacağını ve toplumsal birliğin teminatı olduğunu vurgulayan Atar, İslam dininin de yaşlılara verdiği önemi hatırlattı. Bu bağlamda, “Küçüğüne merhamet etmeyen, büyüğüne saygı göstermeyen bizden değildir” hadis-i şerifine atıfta bulunan Atar, yaşlılara olan sevgi ve saygının önemini vurgulayarak Yaşlılar Haftası’nı kutladı ve uzun, sağlıklı ve mutlu ömürler diledi.

Atar’ın yaşlılara yönelik hizmetlerine dair sözleri, toplumda yaşlılara karşı duyarlılığın artmasına ve onların ihtiyaçlarının daha iyi karşılanmasına katkı sağlayabilir. Yaşlıların tecrübelerinden faydalanılması ve onlara gereken değerin verilmesi, toplumun birlik ve dayanışmasını güçlendirebilir. Ayrıca, Atar’ın vurguladığı gibi, içerisinde yaşlılara saygının bulunduğu bir toplum yapısı, genç nesillere örnek olabilir ve gelecek kuşaklara da bu önemli değeri aktarabilir.

Sonuç olarak, Belediye Başkan Adayı Atar’ın yaşlılara yönelik hizmetleri ve onlara gösterdiği saygı, toplumda olumlu yansımalar yaratabilecek önemli adımlar olarak değerlendirilebilir. Yaşlıların hak ettikleri hizmetleri alabilmeleri ve toplum içinde daha saygın bir konuma sahip olmaları, sosyal sorumluluk anlayışının güçlenmesine ve toplumsal dayanışmanın artmasına katkı sağlayabilir. Bu nedenle, Atar’ın yaşlılara olan duyarlılığı ve onlara verdiği değer toplumun her kesimi tarafından desteklenmeli ve benimsenmelidir.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.