X
Buca Belediyesi, Klimasan Firması İçin İşçi Arıyor! Toplu İş Görüşmesi 12 Mart’ta!
Görüntülenme Sayısı : 7

Buca Belediyesi, Klimasan Firması İçin İşçi Arıyor! Toplu İş Görüşmesi 12 Mart’ta!

ABONE OL
11 Mart 2024 17:33
Buca Belediyesi, Klimasan Firması İçin İşçi Arıyor! Toplu İş Görüşmesi 12 Mart’ta!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Buca Belediyesi, işsizlik sorununa katkı sağlamak amacıyla vatandaşlarla firmalar arasında bir köprü oluşturarak pek çok kişiye istihdam fırsatı sunmaktadır. Buca Kariyer Platformu adı verilen bu proje sayesinde, Klimasan firması da dahil olmak üzere çeşitli işletme ve holdinglerin personel ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bu kapsamda Buca Belediyesi, Klimasan firmasının çalışan arayışı için vatandaşlara toplu iş görüşmesine katılma çağrısında bulunmuştur.

Toplu iş görüşmesi, 12 Mart Salı günü saat 10.00’da Buca Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşecektir. Sosyal medya hesabından yapılan duyuruda, iş görüşmesine katılacak adaylardan vardiyalı sistemde çalışabilen, Manisa veya İzmir’de ikamet eden, 19-45 yaş aralığında olan kadın ve erkek adayların tercih edileceği belirtilmiştir.

Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, Buca Kariyer Platformu hakkında yaptığı açıklamada, işsizlik sorununa karşı sosyal demokrat belediyecilik anlayışıyla mücadele ettiklerini ve vatandaşların istihdam sorununu çözmek için çaba sarf ettiklerini belirtmiştir. Meslek edinme kursları ve Buca Kariyer gibi projelerle iş arayan hemşehrilerin gelişimine katkı sağlayarak iş sahibi olmalarını hedeflediklerini ifade etmiştir. Bu yolda önceliklerinin insan ve emek olduğunu vurgulayan Kılıç, hedeflerinin mutlu bir Buca oluşturmak olduğunu dile getirmiştir.

Buca Kariyer Platformu sayesinde Buca Belediyesi, işgücü piyasasında köprü görevi üstlenerek hem iş arayan vatandaşları hem de firmaları bir araya getirerek istihdamın artmasına katkı sağlamaktadır. Bu tür proje ve platformlar aracılığıyla işsizlik sorununa yönelik somut adımlar atan belediye, hemşehrilerinin refahı ve mutluluğu için çalışmalarına devam edecektir. 12 Mart Salı günü gerçekleşecek olan Klimasan firmasının iş görüşmesine katılmak isteyen adaylar, belirtilen kriterlere ve tarihine uygun olarak başvuru yapabilirler. Buca Belediyesi, sosyal sorumluluk projeleriyle şehirdeki istihdamı artırmaya ve vatandaşlarının yaşam kalitesini yükseltmeye yönelik çalışmalarını sürdürmektedir.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.