X
Buca’da Cumhuriyet Yürüyüşü: Yanımızda Olun!
Görüntülenme Sayısı : 52

Buca’da Cumhuriyet Yürüyüşü: Yanımızda Olun!

ABONE OL
27 Mart 2024 15:42
Buca’da Cumhuriyet Yürüyüşü: Yanımızda Olun!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

28 Mart Perşembe günü saat 20.30’da Buca Forbes Caddesi’nde gerçekleşecek yürüyüş için CHP’li Duman, sosyal medya hesabından destek çağrısı yaptı. Duman, bu yürüyüşün, birlik olma ve Cumhuriyet’e sahip çıkma günü olduğunu vurguladı. Buca İttifakı adını verdikleri bir grupla birlikte hareket ettiklerini belirten Duman, her geçen gün daha da büyüdüklerini ve zafer yolunda ilerlediklerini ifade etti. Atatürk’ün izinden giden ve onun mirasına sahip çıkan herkesi yürüyüşlerinde yanlarında görmek istediklerini belirten Duman, herkesi yürüyüşe davet etti.

Buca Forbes Caddesi’nde gerçekleşecek yürüyüşe katılmak isteyen herkesin, saat 20.30’da buluşmaları istendi. Duman, yürüyüşe katılan herkesin enerjisine ihtiyaç duyduklarını ve desteklerini beklediklerini dile getirdi. Yürüyüş sırasında, Atatürk ve Cumhuriyet konularının ön plana çıkacağını ve bu değerlere sahip çıkmanın önemine vurgu yapılacağını belirtti. Bu nedenle, yürüyüşe katılacak herkesin, bu değerleri yüreklerinde hissederek yola çıkmaları istendi.

Buca İttifakı adı altında bir araya gelen grup, Cumhuriyet’e ve Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı bir şekilde hareket ettiklerini ifade etti. Duman, Buca halkının bu değerlere olan inancının kendilerine güç verdiğini ve bu yürüyüşlerde onlara destek olmalarının önemine değindi. Yürüyüşün amacının, birlik ve beraberlik içinde bu değerleri hayata geçirmek olduğunu dile getirdi.

Yürüyüşe katılan herkesin, sosyal medyada da destek olmaları istendi. Duman, sosyal medyanın gücünden faydalanarak yürüyüş hakkında daha fazla kişiye ulaşılmasını sağlamak istediklerini belirtti. Kendilerine destek veren herkesin, yürüyüşün başarılı olmasında büyük bir rol oynayacağını vurguladı.

Son olarak, Duman, yürüyüşe katılacak herkesi samimi duygularla karşılayacaklarını ve birlikte güzel bir etkinlik geçireceklerini söyledi. Cumhuriyet’in değerlerine sahip çıkmak ve Atatürk’ün yolunda ilerlemek için herkesin desteklerini beklediklerini ifade etti. Yürüyüşe katılmak isteyen herkesin, Buca Forbes Caddesi’nde saat 20.30’da bulunmaları ve birlikte hareket etmeleri istendi.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.