X
CHP Balçova Belediye Başkan Adayı Onur Yiğit, Vatandaşlarla Buluşmaya Devam Ediyor!
Görüntülenme Sayısı : 10

CHP Balçova Belediye Başkan Adayı Onur Yiğit, Vatandaşlarla Buluşmaya Devam Ediyor!

ABONE OL
14 Mart 2024 10:30
CHP Balçova Belediye Başkan Adayı Onur Yiğit, Vatandaşlarla Buluşmaya Devam Ediyor!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CHP Balçova Belediye Başkan Adayı Onur Yiğit, Yerel Seçimlere yaklaşırken çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yiğit, Balçova sokaklarında vatandaşlarla buluşarak halkı dinliyor ve paylaşımlarını sosyal medya üzerinden yapıyor. Sakarya Caddesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştiren Yiğit, burada esnaflarla gelecek projelerini paylaştı.

Onur Yiğit, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarda, Balçova sokaklarını gezip projelerini anlattıklarını ve halkla bir arada olduklarını vurguluyor. Aynı zamanda esnaf ziyaretlerinde de bulunan Yiğit, Sakarya Caddesi esnafına gelecek planlarını anlatarak destek istiyor.

Balçova Belediye Başkan Adayı Onur Yiğit, farklı sivil toplum kuruluşları ve derneklerle bir araya gelerek ortak projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu. Katıldığı toplantılar ve paylaşımlarıyla çevre, doğa ve hayvan hakları konularına da dikkat çeken Yiğit, Balçova’nın geleceği için çalışmalarına devam edeceğini belirtiyor.

Yiğit, Haytap İzmir İl Temsilcisi Esin Önder, Dohayder Başkanı Gülgün Hamamcıoğlu, EFODER Başkanı Ömer Kanar, Afalina Hayvan Hakları Başkanı Kutay Özkan, HAKTİM İzmir Başkanı Sibel Altun ve Balçova yerel koruma görevlileri ile bir araya gelerek can dostlarımıza yönelik projeleri konuştuklarını paylaşıyor. Sokak hayvanları için yapılacak çalışmaları destekleyen Yiğit, sivil toplum örgütleriyle işbirliği içinde projeleri hayata geçirmeyi hedefliyor.

Onur Yiğit’in Balçova için önerdiği projeler arasında çevre dostu uygulamalar, sokak hayvanlarının korunması ve yerel yönetimde şeffaflık gibi konular yer alıyor. Halkın yanında olmayı ve Balçova’yı daha yaşanabilir bir kent haline getirmeyi amaçlayan Yiğit, seçimlere kadar vatandaşlarla buluşmaya ve projelerini anlatmaya devam edecek. Geleceğin Balçova’sını inşa etmek için çalışmalarını sürdüren Yiğit, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla da destekçilerine seslenmeye devam ediyor.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.