X
Dağ, Basmane Çukurunu Çözeceklerini Açıkladı
Görüntülenme Sayısı : 46

Dağ, Basmane Çukurunu Çözeceklerini Açıkladı

ABONE OL
30 Mart 2024 10:14
Dağ, Basmane Çukurunu Çözeceklerini Açıkladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhur İttifakı’nın İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak seçilen Hamza Dağ, Basmane çukuru olarak bilinen bölgedeki sorunları çözmek için çalışacaklarını belirtti. Seçim çalışmaları kapsamında Kiraz, Beydağ, Ödemiş ve Tire ilçelerinde halkı selamlayan Dağ, büyükşehir ve ilçe belediyeleri için destek istedi. Gazetecilere açıklamalarda bulunan Dağ, Basmane çukurundaki problemleri gidermek için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını vurguladı.

Dağ, yaptığı açıklamada, Bergama’da Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) başkanıyla görüştüğünü ve İzmir’in en büyük sorunlarından biri olan Basmane çukurunun çözümü için projeler üzerinde çalıştıklarını belirtti. Görüşmenin olumlu geçtiğini ve önümüzdeki 5 yıl içerisinde Basmane çukurunda önemli ilerlemeler sağlayacaklarını dile getiren Dağ, TMSF başkanının da işbirliği ve desteklerini sunduğunu ifade etti. Basmane çukurunu ortadan kaldırmak için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini söyleyen Dağ, bunun için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını sözlerine ekledi.

Hamza Dağ, Basmane çukurunun çözümü konusunda sadece kendilerinin değil, tüm İzmir halkının desteğini ve işbirliğini istediklerini dile getirdi. Dağ, Basmane çukurunun tarihi, kültürel ve ekonomik açıdan İzmir için önemli bir bölge olduğunu ve sorunlara köklü ve kalıcı çözümler getirmek için ellerinden gelen çabayı sarf edeceklerini belirtti. Seçildikleri takdirde Basmane çukurundaki sorunları çözeceklerini, bölgenin daha yaşanabilir ve gelişmiş bir hal alacağını sözlerine ekledi.

Sonuç olarak, Hamza Dağ’ın Basmane çukurundaki sorunları çözme konusundaki kararlılığı ve planları, İzmir halkı tarafından da olumlu karşılanmaktadır. Dağ’ın adaylığı ile birlikte, İzmir’in önemli sorunlarından biri olan Basmane çukurunun çözümü için umut dolu bir süreç başlamış gibi görünmektedir. Umulur ki, Dağ ve ekibi, seçildikleri takdirde verdikleri sözleri tutar ve İzmir’e daha iyi bir gelecek sunarlar.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.