X
Hamza Dağ, İlçe İlçe Gezmeye Devam Ediyor
Görüntülenme Sayısı : 11

Hamza Dağ, İlçe İlçe Gezmeye Devam Ediyor

ABONE OL
17 Mart 2024 19:56
Hamza Dağ, İlçe İlçe Gezmeye Devam Ediyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Seçim çalışmalarını sürdüren Hamza Dağ, Kiraz ilçesini ziyaret etti. Burada gerçekleşen iftar programına eşi Zeynep Dağ, eski Bakan Bekir Pakdemirli, Milletvekili Mehmet Ali Çelebi ve Kiraz Belediye Başkan Adayı Saliha Özçınar Kutlu da katıldı. Dağ, İzmir’in hizmete ihtiyacı olduğunu belirtti ve metropol ile taşra arasındaki hizmet farkına dikkat çekti. Kendilerinin samimi bir şekilde çalışacaklarını vurgulayan Dağ, İzmir’in 30 ilçesine ve bin 294 mahalleye hizmet götüreceklerini söyledi. 5 sene sonra yaptıkları hizmetlerin konuşacağını belirten Dağ, Kiraz’ın uzun zamandır yapılması planlanan hastane projesine de değindi. Rant iddialarına karşın hastanenin yapılacağını ve Kiraz’a kazandıracaklarını belirtti.

Dağ, iftar programının ardından Beydağ ilçesine geçti. Burada da Milletvekili Mehmet Ali Çelebi ve Beydağ Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ay ile bir araya gelerek hemşehrileriyle buluştu. Dağ, burada yaptığı konuşmada İzmir’e duydukları sevgi ve sorunlara odaklanacaklarını vurguladı. Kendilerinin İzmir’in 4.5 milyon insanına sevdalandıklarını belirten Dağ, sorunların çözümüne odaklanacaklarını ifade etti.

Hamza Dağ, hemşehrileriyle hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra bölgeden ayrıldı. Seçim çalışmaları kapsamında ilçe ilçe dolaşan Dağ, halkın ilgisi ve desteğiyle karşılaşmaktadır. Hedeflerinin İzmir’in her bölgesine eşit ve adil hizmet götürmek olduğunu belirten Dağ, projelerini hayata geçirmek için samimi bir şekilde çalışacaklarını ve 5 sene sonra yaptıkları hizmetlerin konuşacaklarını söylüyor.

Hamza Dağ ve beraberindekiler, yoğun bir program dahilinde seçim çalışmalarını sürdürmekte ve halkla birebir temas halinde olmaktadır. İzmir’in her köşesine dokunmayı hedefleyen Dağ, Kiraz ve Beydağ’daki ziyaretlerinde bir kez daha bu kararlılığını ortaya koymuştur. Halkın teveccühü ve desteğiyle seçimlere hazırlanan Dağ, İzmir’e daha iyi hizmetler sunmak için çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.