X
Hamza Dağ İzmir’e Mesaj Verdi!
Görüntülenme Sayısı : 30

Hamza Dağ İzmir’e Mesaj Verdi!

ABONE OL
30 Mart 2024 09:48
Hamza Dağ İzmir’e Mesaj Verdi!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde yaptığı açıklamada, İzmir halkına seslendi. Saygılı, İzmir’in artık şehirde köklü değişiklikler ve hizmet odaklı bir yönetim anlayışına ihtiyaç duyduğunu belirtti. Bu noktada, AK Parti’nin adayı Hamza Dağ’ın deneyimleri, başarıları ve halk nezdinde kabul görmüş projeleriyle İzmir’e yeni bir soluk getireceğine inandığını dile getirdi. İzmir’in artık kentsel hayatının kolaylaşması, kronik sorunların çözülmesi gerektiğini vurgulayan Saygılı, seçimin İzmir’in gelişimi için bir fırsat olduğunu ifade etti.

Başkan Saygılı, AK Parti’nin İzmir adayı Hamza Dağ’ın vizyon sahibi projeleriyle şehre köklü çözümler getireceğini belirtti. İzmir’in siyasette ve belediyecilik anlayışında hizmet odaklı bir değişim yaşandığını vurgulayan Saygılı, Dağ’ın tüm kesimleri kucaklayacak, üreten ve ihtiyacı olanların yanında duracak bir lider olduğunu dile getirdi. İzmir’in artık parti ve ideoloji ayrımı yapmadan hizmet odaklı belediyecilik anlayışına ihtiyacı olduğunu vurgulayan Saygılı, halkın bu değişime destek vereceğine inandığını ifade etti.

Sandık güvenliğine de değinen Saygılı, herkesin oyuna sahip çıkması gerektiğini vurguladı. Sandıkta iradesine sahip çıkmak ve sonucu kabul etmek gerektiğini belirten Saygılı, seçim atmosferinin çatışmasız ve huzur içinde geçmesi temennisinde bulundu. Saygılı, AK Parti olarak seçim sürecini şeffaf ve güvenilir bir şekilde yürütmeye devam edeceklerini ifade etti.

Sonuç olarak, AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, İzmir halkına, kentin gelişimine destek olmaları ve hizmet odaklı bir belediyecilik anlayışı için oylarını Hamza Dağ’a vermeleri çağrısında bulundu. İzmir’in yeni bir kentleşme bakış açısına ve hizmet anlayışına ihtiyaç duyduğunu vurgulayan Saygılı, Dağ’ın liderliğinde İzmir’in önümüzdeki dönemde büyük atılımlar gerçekleştireceğine inandığını belirtti.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.