X
İrfan Önal: Bayraklı Halkını Mazbata Törenine Davet Ediyor
Görüntülenme Sayısı : 37

İrfan Önal: Bayraklı Halkını Mazbata Törenine Davet Ediyor

ABONE OL
4 Nisan 2024 09:45
İrfan Önal: Bayraklı Halkını Mazbata Törenine Davet Ediyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

31 Mart seçimlerinde yüzde 47,06 oranında oy alarak Bayraklı Belediye Başkanı seçilen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, Mazbata teslim törenine Bayraklı halkını davet etti. Önal, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, “Kıymetli Bayraklı ailem, Mazbata törenimizde sizlerle bir arada olmak gücümüze güç katacak” ifadelerini kullandı.

Seçildikten sonra var gücüyle ve hiç durmadan çalışacağını belirten Önal, Bayraklı için umut dolu günlerin geleceğine inandığını vurguladı. Önal, Bayraklı’da birlik olunması ve bayrağın ileriye taşınması gerektiğini belirterek, bu hedefe Bayraklılıların desteğiyle ulaşacaklarını ifade etti.

İrfan Önal, eski Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’nın ve İzmir Depremzedeleri Dayanışma Derneği’nin düzenlediği iftar programına katıldı. Programda vatandaşlarla bir araya gelen Önal, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla birlik ve beraberlik mesajı verdi. Önal, paylaşımında, “Bizlerle sofrasını paylaşan vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, birlik ve beraberliğimizin daim olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Önal’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar, Bayraklı halkı arasında olumlu yankılar uyandırdı. Halk, Önal’ın çalışma azmi ve birlik mesajlarına destek vererek, Bayraklı’nın geleceği için umutlu olduklarını belirttiler.

İrfan Önal, Bayraklı Belediye Başkanı olarak göreve başladıktan sonra ilk icraatlarını planlamaya başladı. Bayraklı’nın sorunlarını çözmek ve halkın yaşam kalitesini artırmak için projeler geliştiren Önal, Bayraklılıların beklentilerini karşılamak için çalışmalarını hızla yürütmeye başladı.

Tüm bu gelişmelerle birlikte İrfan Önal, Bayraklı halkının güvenini kazanmış ve destek bulmaya devam etmiştir. Önal, Bayraklı Belediye Başkanlığı görevini layıkıyla yerine getirerek, ilçenin gelişimine katkı sağlamayı hedeflemektedir. Ayrıca, Önal’ın birlik ve beraberlik mesajları, Bayraklı’nın sosyal ve kültürel yaşamına olumlu yansımalar yapmaktadır.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.