X
İzmir Milletvekili: AK Parti İzmir’i Alma Hayallerine Son!
Görüntülenme Sayısı : 16

İzmir Milletvekili: AK Parti İzmir’i Alma Hayallerine Son!

ABONE OL
20 Mart 2024 14:40
İzmir Milletvekili: AK Parti İzmir’i Alma Hayallerine Son!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CHP İzmir Milletvekili Rıfat Nalbantoğlu, yaptığı açıklamada, AK Parti’nin İzmir’de kendilerini kendi yarattıkları rüzgara kapıldığını belirtti. Nalbantoğlu, İzmir’in yeri geldiğinde sandığa mührünü vuracağını söyledi ve AK Parti’nin İzmir’de Müslüman mahallesinde salyangoz satmaya çalıştığını ifade etti. Nalbantoğlu, 31 Mart’ta CHP’nin kazanacağını öne sürdü.

AK Parti’nin İzmir’i alma hayallerinin boş olduğunu dile getiren Nalbantoğlu, İzmir’in özgür ruhların, demokrasi aşıklarının şehri olduğunu belirtti. İzmirlilerin iradelerini satmadığını, teslim etmediklerini ve değerlerinden ödün vermediklerini vurguladı. Nalbantoğlu, İzmir halkının kararlı olduğunu ve şehrin cesaretli insanlarıyla oynayamayacağını ifade etti.

CHP İzmir Milletvekili Nalbantoğlu, AKP’nin İzmir’in yerel yönetimini değiştirmek gibi bir niyeti olmadığını söyledi. Nalbantoğlu, İzmir halkının kendilerini 22 yıldır tecrübe ettiğini ve AKP’nin bu şehre hizmet konusunda yeterli olmadığını belirtti. Nalbantoğlu, CHP’li belediyelerin yollarına mayın döşenen, yatırımlarının engellenmeye çalışıldığı bir dönemde, AKP’nin bugün “İzmir’i biz kurtaracağız” demesini inandırıcı bulmadığını ifade etti.

CHP’li Nalbantoğlu, İzmir’in kurtuluş ve kuruluşunun aydınlık insanlarıyla geleceğini karartmayacaklarına inandığını belirtti. Nalbantoğlu, 1 Nisan sabahı AKP’nin “kendimiz ettik, kendimiz bulduk” diyerek geri adım atacağını öne sürdü. Nalbantoğlu, İzmir’in koyu mürekkeple kararını vereceğini ve CHP’nin adaylarını destekleyeceğini ifade etti.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.