X
İzmir’de Tunç Soyer Sabah Sandık Başında!
Görüntülenme Sayısı : 29

İzmir’de Tunç Soyer Sabah Sandık Başında!

ABONE OL
31 Mart 2024 11:55
İzmir’de Tunç Soyer Sabah Sandık Başında!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, seçim günü sabahı erkenden eşi Neptün Soyer ve kızları Defne ve Duygu ile birlikte Seferihisar Ulamış Ortaokulu’nda bulunan sandıkta oyunu kullandı. Saat 08.00’de 1142 numaralı sandıkta oy veren Soyer, ardından yaptığı açıklamada, seçime ilişkin görüşlerini paylaştı. Başkan Soyer, yaptığı değerlendirmede, muhtarlar, meclis üyeleri ve diğer belediye başkanları için şimdiden hayırlı olsun dileğinde bulundu. Ayrıca tüm vatandaşlara da huzurlu ve keyifli bir seçim günü diledi.

Tunç Soyer’in oy kullanma işlemi oldukça kalabalık bir şekilde geçti ve yurttaşların ilgisiyle karşılandı. Oy kullanma işleminden sonra, Soyer demokrasinin önemine vurgu yaparak demokratik haklarının yerine getirilmesi gereken önemli bir gün olduğunu belirtti. Soyer’in Seferihisar’daki sandıkta oy kullanması, dikkat çekerken, vatandaşlar da hep birlikte seçim sürecini birlikte geçirdiler. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı, seçmenlere doğal bir şekilde hitap etti ve tüm vatandaşların sandık başına giderek demokratik haklarını kullanmalarını önemsedi.

Seferihisar Ulamış Ortaokulu’nda gerçekleşen bu seçim anı, diğer seçimlerden farklı olarak bir Başkanın ailesi ile beraber sandık başına gitmesi ile öne çıktı. Tunç Soyer’in eşi ve kızlarının da oy verme işlemine katılması, seçim gününün önemine işaret etti. Soyer, ailesi ile birlikte sandık başına gitmenin öneminden bahsederek, demokrasinin aile içindeki rolüne dikkat çekti. Bu seçim anısı, İzmir’in demokrasiye verdiği değeri ve katılımcılığı simgeliyor.

Başkan Tunç Soyer’in seçim günündeki oy kullanma anısındaki bu paylaşımı, vatandaşlar arasında olumlu yankı uyandırdı. Seçim sürecinde bir Başkanın ailesi ile birlikte oy verme anısının paylaşılması, demokrasi bilincinin güçlenmesine katkı sağladı. Tunç Soyer’in açıklamaları ve seçim günündeki duruşu, hem seçmenler hem de siyasetçiler arasında önemli bir etki yarattı. Seferihisar Ulamış Ortaokulu’nda gerçekleşen bu seçim anısı, İzmir’in demokrasi kültürünü ve katılımcılığını göstermesi bakımından özellikle dikkat çekiciydi.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.