X
“Karşıyaka’da Oylarınızı Kullanma Zamanı Geldi!”
Görüntülenme Sayısı : 40

“Karşıyaka’da Oylarınızı Kullanma Zamanı Geldi!”

ABONE OL
30 Mart 2024 15:39
“Karşıyaka’da Oylarınızı Kullanma Zamanı Geldi!”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CHP Karşıyaka Belediye Başkan Adayı B. Yıldız Ünsal, seçim çalışmalarını başarıyla tamamlayarak 1 Nisan 2024 tarihini tüm ülke için güzel günlerin başlangıcı olarak gördüğünü dile getirdi. Ünsal, seçmenlerin vatandaşlık görevlerini eksiksiz yerine getirmesini vurgulayarak, Pazartesi günü aydınlık bir Türkiye’ye, Karşıyaka’ya uyanmak için tüm yurttaşların oylarını kullanmalarının önemine değindi. Sandığa yansıyacak iradenin, yerel yöneticileri seçmenin yanı sıra ülke ve kent kaderini etkileyecek sonuçlar doğuracağının altını çizdi ve her bir oyun önemli olduğunu hatırlattı.

Ünsal, Karşıyakalılara gösterdikleri sevgi ve destek için teşekkür ederek kampanya sürecini çok keyifli bir şekilde geçirdiklerini ifade etti. Binlerce yurttaşla kucaklaştıklarını ve hizmet sevgilerini daha da büyüttüklerini belirtti. Göreve geldikten sonra bu destek karşısında büyük bir sevgi ve emekle çalışacağına söz verdi. ‘İşimiz Gücümüz Karşıyaka’ sloganıyla birlikte omuz omuza çalışarak Karşıyaka’yı güzel yarınlara taşıyacaklarına inandığını vurguladı.

Seçim sürecinde, aday B. Yıldız Ünsal özellikle seçmenleri oylarını kullanmaya teşvik etmiş ve her bir oyun önemli olduğunu vurgulamıştır. Ünsal, Pazartesi günü gerçekleşecek olan seçimde iradenin sandığa yansımasıyla geleceğin şekilleneceğini belirtmiştir. Karşıyaka’nın güzel günlerini birlikte yaşamak için seçmenlerini oy kullanmaya davet eden Ünsal, hizmet sevdasını daha da büyütmek ve Karşıyaka’yı daha yaşanabilir bir yer haline getirmek için seçildiği takdirde büyük bir özveriyle çalışacağını belirtmiştir. Her seçmenin oy kullanarak geleceğe yön vermesinin önemine değinmiş, birlik ve işbirliğiyle hedeflere ulaşacaklarına inancını dile getirmiştir. Son olarak, Birlikte başaracaklarını ve Karşıyaka’yı güzel yarınlara taşıyacaklarını söyleyerek tüm Karşıyakalılardan desteklerini beklediğini vurgulamıştır.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.