X
Renkli Dünyamız: Öğrencilerin Eserleri Sergide!
Görüntülenme Sayısı : 523

Renkli Dünyamız: Öğrencilerin Eserleri Sergide!

ABONE OL
11 Haziran 2024 09:31
Renkli Dünyamız: Öğrencilerin Eserleri Sergide!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Resim Öğretmeni Saime Özgönül’ün öğrencilerinin yaptığı resimler, Renkli Dünyamız adlı sergide toplandı. Sergide, 5- 15 yaş arasındaki 40 öğrencinin eserleri yer aldı. Öğrencilerin yaratıcı ve renkli dünyalarını yansıtan eserler, farklı teknikler ve temalar kullanılarak oluşturulmuştu. Sergi, ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Sergide bulunan eserler arasında yer alan bir ressam adayı, Eylül Sözlü, resim yapmanın farklı bir deneyim olduğunu ve insan ruhunu aydınlattığını belirtti. Kendisinin de resim yapmaya başlayan İrfan Deniz ise resim yapmanın ruhu besleyen bir eylem olduğunu dile getirdi. Yetenekli çocukların ailelerinin, çocuklarını resim yapmaya yönlendirmesi gerektiğini düşünen Deniz, bu konuda ailelere tavsiyelerde bulundu.

Sergide eserleri bulunan öğrencilerden biri olan Cayize Egüz, kızının yaptığı çalışmalardan gurur duyduğunu ifade etti. Çocukları yetenekleri konusunda desteklemenin önemli olduğunu belirten Egüz, ailelerin çocuklarının potansiyellerini keşfetmeleri ve teşvik etmeleri gerektiğini vurguladı.

Renkli Dünyamız Resim Sergisi, 20 Haziran 2024 tarihine kadar Selçuk Efes Kent Belleği’nde ziyaret edilebilecek. Sergi, resim öğretmeni Saime Özgönül’ün önderliğindeki genç ressamların eserlerini bir araya getirerek sanatseverlerle buluşturmayı amaçlıyor. Ziyaretçiler, sergide öğrencilerin farklı tekniklerle oluşturduğu renkli ve yaratıcı dünyalara tanıklık edebilecekler. Sanatseverler, Selçuk Efes Kent Belleği’nde 20 Haziran tarihine kadar devam edecek olan bu etkileyici sergiyi ziyaret etmeyi kaçırmamalılar.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.