X
Seferihisar Belediye Başkanı Adayı Ahmet Aydın: Satmaya Değil Hizmet Vermeye Geliyoruz
Görüntülenme Sayısı : 27

Seferihisar Belediye Başkanı Adayı Ahmet Aydın: Satmaya Değil Hizmet Vermeye Geliyoruz

ABONE OL
22 Mart 2024 11:54
Seferihisar Belediye Başkanı Adayı Ahmet Aydın: Satmaya Değil Hizmet Vermeye Geliyoruz
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhur İttifakı Seferihisar Belediye Başkanı Adayı Ahmet Aydın, Oluşum Haber adlı yerel medya kuruluşunun sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanan Sokağın Nabzı programına konuk oldu. Programın sunucuları Ezgi Yeşil ve Deniz Doğan’ın yanı sıra Seferihisarlı gençler de izleyici olarak katıldı. Programda Ahmet Aydın, Seferihisar’a hizmet etmek için geldiklerini ve satış yapmayacaklarını belirtti.

Ezgi Yeşil’in sahillerin halka ait olması ve geçmişte yaşanan satışların konuşulduğu bölümde Ahmet Aydın, Seferihisar Belediyesi’nin 31 Mart sonrasında hiçbir yer satışı yapmayacaklarını vurguladı. 700 milyonluk bir bütçeye sahip olduklarını söyleyen Aydın, önceki yönetimin elle tutulur bir hizmet sunamadığını ifade etti. Özellikle çocuk parkı satışı konusuna da değinen Aydın, imzaladığı belgeleri özenle incelediğini ve ilerleyen süreçte de aynı titizlikle hareket edeceğini belirtti.

Seferihisar’ın geleceği hakkında konuşan Ahmet Aydın, 5 yıldır yeni hastane projesi için mücadele ettiklerini ancak belediye yönetiminin zamanında gerekli adımları atamadığını dile getirdi. Sorumluluğunun bilincinde olduklarını ve 2 yıl içinde 25 projeyi hayata geçireceklerini açıklayan Aydın, Seferihisar’ın temel sorunlarını çözmeyi hedeflediklerini belirtti.

Toplantının yapıldığı atmosferin önemine vurgu yapan Aydın, Seferihisar tarihinde yeni bir siyasi akım başlattıklarını ve projelerini vatandaşlarla paylaşmanın önemine değindi. Seçimlere kısa bir süre kala yapılan çalışmaların yeterli olmadığını söyleyerek, kendilerinin aylara ve yıllara dayanan bir hazırlık sürecinin ürünü olan projelerini vatandaşlarla buluşturduklarını ifade etti.

Gençlerin ve diğer katılımcıların sorularına samimi ve detaylı cevaplar veren Ahmet Aydın, Seferihisar için yapacakları çalışmaları anlattı. 5 yıldır yaptıkları işlerin izlerini 31 Mart sonrasında da devam ettireceklerini ve Seferihisar’ın geleceği için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Tanıtılan projelerin en kısa sürede yaşama geçirilmesi için ellerinden geleni yapacaklarını belirten Aydın, Seferihisarlılar için daha iyi bir yaşam standartı ve daha temiz bir çevre hedeflediklerini dile getirdi.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.