X
Başkan Adayı ÇANKIRI’NIN Konak Vizyonu!!
Görüntülenme Sayısı : 13342

Başkan Adayı ÇANKIRI’NIN Konak Vizyonu!!

ABONE OL
28 Mart 2024 22:26
Başkan Adayı ÇANKIRI’NIN Konak Vizyonu!!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhur İttifakı’nın Konak Belediye Başkan adayı Ceyda Bölünmez ÇankırıDeniz Ticaret Odası (DTO) İzmir Şubesi üyelerine seçilmesi halinde hayata geçirmeyi planladıkları projeleri anlattı. Çankırı, İzmir’in ticaretin kalbi olmaktan uzaklaştığını belirterek, bu sorunları çözmek için çalışacaklarını ifade etti. DTO İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Öztürk de ziyaretten memnuniyetini dile getirdi ve seçimlerin hayırlı olmasını diledi. Çankırı, İzmir’in önemli bir liman kenti olduğunu ve bu anlamda hak ettiği değere yeniden ulaşması için çalışacaklarını aktararak, şunları kaydetti: “Bu şehir çok güzel bir şehir. Bu liman şehrini Türkiye’nin ihracatında iki numaralı şehir haline getirmek için hep beraber, merkezi hükümetiyle yerel yönetimiyle, sivil toplum kuruluşlarıyla, buradaki vatandaşlarıyla tekrardan kalkındırmamız lazım.”1.

Ayrıca, AK Parti’nin Konak Belediye Başkan adayı Ceyda Bölünmez Çankırı, İzmir’de hayata geçirmeyi planladıkları projelerle Konak’ın ticaret merkezi olma kimliğini geliştireceklerini belirtti. Çankırı, eski ve hasar görmüş yapı stokuyla, deprem riski altında olan binalarıyla, güvenlik sorunlarıyla ilgili çalışmalar yapacaklarını ifade etti 23Ayrıca, Cumhur İttifakı’nın Konak Belediye Başkan adayı Ceyda Bölünmez Çankırı, “Konak, yıllardır çözüme kavuşturulmayan şehir planlamaları, imar sorunları, altyapı yetersizliği, kaderine terk edilen sokak ve caddeleriyle artık gözde ilçe olmaktan çıkmış, söz konusu sorunların merkezi haline gelmiştir” dedi

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.