X
Başkan adayı Çiftçioğlu’ndan Müjde!
Görüntülenme Sayısı : 7

Başkan adayı Çiftçioğlu’ndan Müjde!

ABONE OL
11 Mart 2024 10:19
Başkan adayı Çiftçioğlu’ndan Müjde!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhur İttifakı’nın Karşıyaka Belediye Başkan Adayı İsmail Çiftçioğlu, Örnekköy ve Yamanlar mahallelerinde yürüttüğü seçim çalışmaları kapsamında, bölgeye kapalı ve açık modern düğün salonları inşa edeceklerini açıkladı. Ayrıca, göreve geldiğinde bir gününü halk günü olarak belirleyerek, vatandaşlarla doğrudan iletişim kurmayı hedeflediğini ifade etti.

Mahalle Buluşması Programları çerçevesinde vatandaşlarla bir araya gelen Çiftçioğlu, 1 Nisan sonrasında uygulamaya koyacakları projelerle Karşıyakalıların yaşamını kolaylaştırmayı amaçladıklarını belirtti. Bu projelerle vatandaşlardan büyük destek alarak seçim sürecini sürdürdü.

Karşıyaka Belediye Başkan Adayı İsmail Çiftçioğlu, Karşıyaka’nın sakinlerinin daha etkin ve doğru bir belediyeciliği hak ettiğini belirterek, belediye hizmetlerinin eşit bir şekilde dağıtılmadığını ve bu konuda ihmal yaşandığını vurguladı. Temel belediyecilik hizmetlerinden sosyal belediyeciliğe kadar birçok alanda eksiklikler bulunduğunu ifade eden Çiftçioğlu, vatandaşların talepleri doğrultusunda hayata geçirecekleri projelerle Karşıyakalıların yaşamını kolaylaştırmayı hedeflediklerini söyledi.

Çiftçioğlu, özellikle düğün ve etkinlik salonu ihtiyacını karşılamak amacıyla, Örnekköy ve Yamanlar mahallelerine kapalı ve açık modern düğün salonları inşa edeceklerini belirtti. Karşıyakalıların uygun fiyatlarla kaliteli hizmet alabileceği bu salonlarla, düğün, nişan, sünnet ve mezuniyet gibi organizasyonları kendi ilçelerinde gerçekleştirebileceklerini ifade etti. Çiftçioğlu aynı zamanda, göreve geldiğinde bir günü halk günü olarak ayıracaklarını ve vatandaşlarla doğrudan iletişim kurmayı amaçladığını belirtti.

Karşıyaka Belediye Başkan Adayı İsmail Çiftçioğlu, Karşıyakalıların gelecek dönemde kendisine ulaşılabilir bir belediye başkanına sahip olacaklarını belirterek, “Ben haftanın yedi günü sahada olacak, görevimin başında olacak bir belediye başkanı olacağım. Bir günümü mutlaka belediyemizde halk günü yaparak, tüm Karşıyakalılara ulaşma fırsatı vereceğim. Haftanın bir gününde mahallelerde sabah mesaisine başlayacak, muhtarlarımız, esnaf ve mahalle sakinlerimizle bir araya geleceğiz. Geri kalan beş gün boyunca ise stratejik, çalışma ve proje anlamında hem ulusal hem de uluslararası düzeyde tüm organizasyonları planlamak ve uygulamak için çalışacağım. Karşıyaka’ya genç, dinamik ve sevdalı bir belediye başkanı olacak, vatandaşlarıma doğrudan ulaşabilen bir yönetim anlayışı ile görevimin başında olacağım. 1 Nisan’dan sonra bu vizyonla Karşıyaka’ya hizmet etmek için görevime başlıyorum” dedi.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.