X
Yapamaz söylemlerine Başkan Kırkpınar’dan Okkalı cevap!
Görüntülenme Sayısı : 11779

Yapamaz söylemlerine Başkan Kırkpınar’dan Okkalı cevap!

ABONE OL
16 Mart 2024 23:27
Yapamaz söylemlerine Başkan Kırkpınar’dan Okkalı cevap!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bayraklı AK Parti Belediye Başkanı Bilal KIRKPINAR, Can Radyo ve Can TV’nin ortak yayınında “Denizle Şiraze” programının konuğu olarak katıldı. Programda kentsel dönüşüm, imar ve benzeri konularla ilgili projelerini detaylarıyla paylaşırken, izleyicilere ve dinleyicilere katılım imkanı sunuldu.

KIRKPINAR, yapamaz diyenlere karşı kararlı bir duruş sergileyerek, projelerini hayata geçirmenin yöntemlerini ve süreçlerini tüm gerçekliğiyle anlattı. Program boyunca, hedeflerine ulaşmak için karşılaşılan zorluklara nasıl üstesinden geleceklerini ve projeleri hayata geçirirken karşılaşılan engelleri nasıl aşacaklarını aktardı.

Program boyunca, izleyiciler ve dinleyicilerin de aktif katılımı sağlandı ve birçok mesaj program içeriğine dahil edildi. Bu sayede, toplumun beklenti ve endişeleri doğrudan ele alınarak, halkın katılımı ve desteği sağlanmış oldu.

Bilal KIRKPINAR’ın programda sergilediği kararlılık ve projelerin detaylı anlatımı, Bayraklı ilçesindeki kentsel dönüşüm ve imar projelerine dair kamuoyunun bilgilendirilmesine katkı sağladı.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.