X
AK Parti Bornova Adayı Çayır Saha Çalışmalarına Devam Ediyor
Görüntülenme Sayısı : 19

AK Parti Bornova Adayı Çayır Saha Çalışmalarına Devam Ediyor

ABONE OL
20 Mart 2024 01:05
AK Parti Bornova Adayı Çayır Saha Çalışmalarına Devam Ediyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yerel seçimlere kısa bir süre kala, AK Parti Bornova Belediye Başkan Adayı Cevdet Çayır, Bornova Merkez’de esnaf ve vatandaşlarla buluşarak sorunları dinledi. Çayır, 31 Mart’a kadar sürekli vatandaşları dinleyip sorunlara çözüm bulmayı hedeflediklerini belirtti. Altın Kemer Spor Kulübü’nü ziyaret eden Çayır, sporcu çocuklar ve antrenörlerle bir araya geldi ve spor camiasını destekleyeceklerini söyledi. Çayır, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda Bornova’nın hak ettiği hizmetleri alacağını ve Kenti değişim ve dönüşümle tanıştıracaklarını vurguladı.

Çayır, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır ve İlk Türk astronot Alper Gezeravcı’nın Ege Üniversitesi’nde düzenlediği etkinlikte yer aldı. Etkinlikte, Gençlik Buluşmaları ve AB Projesi Açılış Töreni kapsamında öğrencilerle bir araya gelen Çayır, önemli isimlerle birlikte gençlerle buluşmanın mutluluğunu paylaştı.

Bornova Belediye Başkan Adayı Çevdet Çayır, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürürken, hemşehrilerine daha iyi bir Bornova vaat ediyor. Sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlarla da destekçileriyle iletişimde kalıyor. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır ve İlk Türk astronot Alper Gezeravcı’nın katıldığı etkinlikte gençlerle bir araya gelerek projelerini tanıtan Çayır, Bornova’nın hak ettiği hizmetleri alması için gece gündüz çalıştıklarını ifade etti.

Bornova Belediye Başkan Adayı Cevdet Çayır, seçim öncesi yoğun bir saha çalışması yürütüyor. Vatandaşlarla gerçekleştirdiği buluşmalarda onların sorunlarını dinleyen ve çözüm önerileri sunan Çayır, destekçilerine Bornova’nın geleceği için çalıştıklarını söylüyor. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır ve Türkiye’nin ilk astronotu Alper Gezeravcı’nın katıldığı etkinlikte gençlerle bir araya gelen Çayır, hedefleri ve projeleri hakkında bilgi verdi.

Çevre sakinlerinin ve esnafının sorunlarını dinleyen ve çözüm odaklı projelerini paylaşan Çayır, Bornova’nın gelişimi ve geleceği için çalışmaya devam ediyor. Etkinliklere katılım göstererek vatandaşlarla bir araya gelen Çayır, destekçilerine seçim sürecinde kendilerine olan güvenlerinden dolayı teşekkür ediyor. Bornova’nın ihtiyaçlarına yönelik projelerini paylaşan Çayır, seçimlerin ardından Bornova’da hep birlikte daha yaşanabilir bir kent yaratmayı hedefliyor.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.