X
AK Parti Gençlik Kolları Başkanı’ndan İzmirlilere Çağrı: “İzmir, Bu Sefer Değişiyor!”
Görüntülenme Sayısı : 4

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı’ndan İzmirlilere Çağrı: “İzmir, Bu Sefer Değişiyor!”

ABONE OL
10 Mart 2024 18:24
AK Parti Gençlik Kolları Başkanı’ndan İzmirlilere Çağrı: “İzmir, Bu Sefer Değişiyor!”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı ve İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan, Gündoğdu Meydanı’nda gerçekleşen mitingde konuşma yaptı. İnan, İzmir’in kurtuluş, bağımsızlık ve istiklal kenti olduğunu vurgulayarak, mitingin coşkusuna dikkat çekti. İzmir’in tarihi, doğası, değerleri ve ünlü kahramanlarıyla önemli bir şehir olduğunu belirtti. İnan, 31 Mart seçimlerinin hizmetlerin şehre ulaşmasına az kaldığını söyledi.

İzmir’in önemli sanayi ve ticaret merkezi olduğunu vurgulayan İnan, demokrasi, özgürlük, hoşgörü, birlikte yaşama kültürü gibi değerlerin bu şehirde ön planda olduğunu dile getirdi. Ancak İzmir’de belediye hizmetlerinin yetersiz olduğunu ve şehrin önemli sorunlarla boğuştuğunu belirtti. İnan, AK Parti’nin verdiği sözleri tutan bir parti olduğunu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İzmir için mücadele ettiğini söyledi.

İnan, İzmir’in hızla gelişen bir şehir olması gerektiğine vurgu yaparak, belediyecilik anlayışının yeniden gözden geçirilmesi gerektiğini söyledi. 31 Mart seçimlerinde AK Parti’nin İzmir için büyük bir fırsat olduğunu ifade etti. İzmir’in sorunlarının hızla çözüleceğini, belediyeciliğin AK Parti’nin işi olduğunu belirtti.

İnan, CHP’nin etkisiz belediyecilik politikalarını eleştirerek, AK Parti’nin İzmir için yapılan hizmetlerin görmezden gelinmemesi gerektiğini dile getirdi. Son 25 yılda İzmir’in geriye gittiğini belirterek, AK Parti’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ’a destek çağrısında bulundu.

İnan, İzmir’in artık karanlıklardan kurtarılması gerektiğini ve tüm sıkıntıların birlikte çözüleceğini ifade etti. İzmir’in gelişmesi, gençlerin daha iyi ortamlara kavuşması, kadınların daha fazla imkanlara sahip olması gerektiğini dile getirdi. İzmir’in geleceğinin AK Parti’yle aydınlık olacağını söyledi.

Son olarak, İnann, 31 Mart seçimlerinde İzmir’in belediye başkanlığı için aday olan kişileri eleştirerek, İzmirlilere demokrasi dersi vermeye çağırdı. İzmir’in çöp, bakımsızlık, sel gibi sorunlarından kurtulması gerektiğini vurgulayarak, AK Parti’nin İzmir için yeni bir dönemi başlatacağına inandığını belirtti. İzmir’in huzuru, refahı, temizliği ve güvenliği için yapılan çalışmaların hayata geçirileceğini açıkladı.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.