X
ARUSTEK – Araç Üstü Ekipman Fuarı Yolda!
Görüntülenme Sayısı : 745

ARUSTEK – Araç Üstü Ekipman Fuarı Yolda!

ABONE OL
10 Temmuz 2024 16:06
ARUSTEK – Araç Üstü Ekipman Fuarı Yolda!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğini yaptığı ARUSTEK – 1. Araç Üstü Ekipmanları, İş Makineleri ve Teknolojileri Fuarı, İZFAŞ ve Kartepegroup Fuarcılık organizatörlüğünde ve ARÜSDER desteğiyle gerçekleştirilecek. Fuarda, itfaiye araçlarından sağlık hizmet araçlarına, kış şartları ile mücadele araçlarından çöp toplama araçlarına kadar geniş bir ürün yelpazesi sergilenecek. İZFAŞ Genel Müdürü Canan Karaosmanoğlu Alıcı, fuarın kent için büyük bir katkı sağlayacağını belirterek, sektöre ve ekonomiye önemli fırsatlar sunacağını vurguladı.

Sektörün 3 milyar dolarlık ihracat hedefine katkı sağlaması beklenen fuar, ARÜSDER Yönetim Kurulu Başkanı Musa Ertunç tarafından da desteklendi. Ertunç, fuarın sektördeki firmalara yurt içi ve yurt dışı alıcılarla buluşma ve yeni iş birlikleri kurma imkanı sunacağını belirtti. Kartepegroup Fuarcılık Koordinatörü Şener Meral ise kamu-özel sektör iş birliğinin sektör için önemli bir kalkınma hamlesi başlatacağını ve yurt dışı alıcılarla iş birliklerinin artmasına katkı sağlayacağını ifade etti.

Fuarda katılımcı firmaların sergileyeceği ürün grupları arasında yangın müdahale araçları, çöp toplama araçları, yol süpürme araçları, tankerler, dorseler, kış şartları ile mücadele araçları, gıda taşıma araçları ve iş makinaları yer alacak. Fuar, sektördeki gelişmeleri takip etmek isteyenler için önemli bir platform olacak. Ayrıca, fuar hakkındaki güncel bilgiler www.arustek.com.tr adresinden takip edilebilecek.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), İzmir Ticaret Odası (İZTO), Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO), Ege İhracatçı Birlikleri (EİB) ve ARÜSDER tarafından desteklenen fuar, sektördeki firmalara yeni pazarlar açma ve ihracatlarını artırma fırsatı sunacak. Fuarın sektörde bir kalkınma hamlesi başlatması ve yurt dışı alıcılarla iş birliklerini güçlendirmesi beklenmektedir.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.