X
Ata Tohumlarına Destek Veren Çerçioğlu’na Teşekkürler
Görüntülenme Sayısı : 42

Ata Tohumlarına Destek Veren Çerçioğlu’na Teşekkürler

ABONE OL
24 Mart 2024 17:29
Ata Tohumlarına Destek Veren Çerçioğlu’na Teşekkürler
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Aydın’ın Efeler ilçesinde bulunan Çerçioğlu, yerli ve milli değerlerden olan Ata Tohumlarına sahip çıkarak vatandaşların takdirini kazandı. Vatandaşlar, Ata Tohumlarıyla yapılan yerli ürünlerin üretimine destek verilmesinden dolayı Çerçioğlu’na teşekkür etti. Çerçioğlu ise yerli ürünlerin üretimine her zaman destek verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini belirtti. Toprakta dışa bağımlılıktan kurtuluşun, kendi milli değerlerine sahip çıkmaktan geçtiğini vurgulayan Çerçioğlu, 3 milyon olan fide üretim kapasitelerini 10 milyona çıkararak bu değerlerin daha fazla üretici tarafından üretilmesini sağlayacaklarını dile getirdi.

Büyük geçim sıkıntısı yaşayan emekli vatandaşlar ise ramazan ayında bile et alabilmenin zorluğunu dile getirdi. Halk Ege Et marketlerinde sağlanan indirimler sayesinde daha kolay et alabildiklerini belirterek Çerçioğlu’na teşekkür etti. Emekli vatandaşları dinleyen Çerçioğlu, onların taleplerini dikkate alacaklarını ve daha fazla indirim imkanı sağlamak için çalışacaklarını ifade etti.

Fide dağıtımı sırasında Çerçioğlu’na Cumhuriyet Halk Partisi Efeler Belediye başkan adayı Anıl Yetişkin de eşlik etti. Çerçioğlu ve Yetişkin, halkın taleplerini dinlemek ve çözüm üretmek adına işbirliği içinde olduklarını belirtti. Vatandaşların refahı için ellerinden geleni yapacaklarını vurgulayan ikili, yerli ürünlere ve milli değerlere sahip çıkmanın önemine dikkat çekti. Yerli tohumlarla yapılan ürünlerin desteklenmesi ve üretimin artırılması gerektiğini belirten Çerçioğlu ve Yetişkin, ortak çalışmalarının bu yönde olacağını açıkladı.

Fide dağıtımı etkinliğinde vatandaşlar, yerli ürünlere ve milli değerlere verilen önemin farkında olduklarını gösterdi. Çerçioğlu ve Yetişkin’in yerli ürünlere verdiği destek ve önemli çalışmalar takdirle karşılandı. Vatandaşlar, yerli ürünlerle ekonomik kalkınmanın sağlanabileceğine olan inançlarını dile getirdiler ve desteklerini her zaman sürdüreceklerini belirttiler. Etkinlik sonunda vatandaşlar, Çerçioğlu ve Yetişkin’e teşekkür ederek, yerli ürünlere olan desteklerini bir kez daha dile getirdiler.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.