X
Bakan Bolat İzmir’de Büyük Müjde Verdi
Görüntülenme Sayısı : 13

Bakan Bolat İzmir’de Büyük Müjde Verdi

ABONE OL
18 Mart 2024 14:24
Bakan Bolat İzmir’de Büyük Müjde Verdi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat, bir dizi program için İzmir’e geldi. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra AK Parti il teşkilatı ve partililer tarafından karşılandı. Daha sonra Üç Kademe Yönetim Kurulu Üyeleri ile toplantıya katılmak üzere AK Parti İzmir İl Başkanlığı’na geçti. Burada il başkanlığında teşkilat buluşmasına katılan Bakan Bolat, AK Parti Konak Belediye Başkan Adayı Ceyda Bölünmez Çankırı, AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, Teşkilat Başkanı Rahmi Taştan ve Merkez Karar ve Yönetim Kurulu Üyesi Dilek Yıldız Büyükdağ eşlik etti. Bakan Bolat, teşkilat mensuplarına hitaben İzmir’in yeni Serbest Bölgesi kurulacağını ve buna bağlı olarak iş imkanlarının artacağını belirtti. Halkın coşkusunu ve heyecanını takdirle karşıladığını ifade etti ve AK Parti’nin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ’ı övdü.

Bakan Bolat, İzmir’e yapılan kamu yatırımlarının 455 milyar lirayı aştığını vurgulayarak, AK Parti döneminde hizmetin siyasi tercihlere bağlı olmadığını ve herkes için eşit şekilde sunulduğunu söyledi. Çevre yolları, otoyollar, Organize Sanayi Bölgeleri gibi altyapı projelerinin yanı sıra Serbest Bölgelerin İzmir’e kazandırılmasının önemine değindi. Ayrıca, daha önce yaşanan Gezi olayları sırasında halkın maruz kaldığı zorlukları hatırlattı ve AK Parti’nin her kesime eşit şekilde yaklaştığını vurguladı.

Bakan Bolat, Türkiye genelinde yapılan yatırımların İzmir’e etkisine de değinerek, hastaneler, yollar, okullar ve diğer altyapı projelerinin İzmir halkının yaşam kalitesini artırdığını belirtti. Esnafa verilen destekler ve çiftçilere sağlanan imkanların Türkiye ekonomisinin büyümesine katkı yaptığını ifade etti. Ayrıca, muhalefetin yalan ve propagandaya dayalı siyasetini eleştirerek, hizmet odaklı politikaların önemine vurgu yaptı.

Programda konuşan diğer isimler de seçim sürecinde son 13 günü çalışarak geçireceklerini ve halka hizmet etmek için ellerinden geleni yapacaklarını belirttiler. AK Parti’nin İzmir’de gelecek 5 yılda yapacaklarına güvenlerinin tam olduğunu ve halkın desteğiyle başarılı bir seçim süreci geçireceklerini ifade ettiler.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.