X
Başkan Yiğit’ten Çağla için çağrı: Hediye yerine dayanışma!
Görüntülenme Sayısı : 63

Başkan Yiğit’ten Çağla için çağrı: Hediye yerine dayanışma!

ABONE OL
3 Nisan 2024 21:21
Başkan Yiğit’ten Çağla için çağrı: Hediye yerine dayanışma!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Balçova Belediye Başkanı Onur Yiğit, seçim zaferinin ardından hediye veya çiçek göndermek isteyenlere kabul etmeyeceğini duyurdu. Başkan Yiğit, hediye yerine SMA Tip-2 hastası Çağla Deniz Tunç için dayanışma çağrısında bulunarak, “Ülkemize bahar geldi, şimdi sıra Çağla’da” dedi.

Yiğit, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Değerli hemşehrilerim. Çok sayıda tebrik telefonu ve mesajınıza cevap vermeye çalıştım. Belediye başkanı seçilmem nedeniyle tebriklerini hediye veya çiçek yolu ile iletmek isteyen hemşehrilerimizden, Balçova dayanışmasını artırmak adına SMA Savaşçısı kampanyasına destek olmalarını önemle rica ediyorum. Ülkemize bahar geldi, şimdi sıra Çağla’da” ifadelerini kullandı.

Onur Yiğit, halkı seçim zaferini SMA Tip-2 hastası olan Çağla Deniz Tunç için duyarlı olmaya davet ederek, hediye yerine bu kampanyaya destek vermelerini istedi. Yiğit, mektubunda, “Balçova dayanışması artık sadece benden ve ekibimden değil, tüm hemşehrilerimizden destek görmelidir. Bu sebeple, sadece hediye yerine SMA Savaşçısı kampanyasına katkı sağlayarak, hep birlikte Çağla için umut olabiliriz” dedi.

Balçova Belediye Başkanı Onur Yiğit, seçimi kazanmasının ardından hediye göndermek isteyenlere ŞMA Tip-2 hastası Çağla Deniz Tunç için destek çağrısında bulundu. Yiğit, “Ülkemizin bağrından çıkan bu güzel insanımızı unutmamalıyız. Hediye yerine Çağla için toplu bir destek kampanyasına katılıp, onun da hayata tutunmasını sağlamak için bir fırsatımız var. Lütfen bize bu konuda destek olun” dedi.

Onur Yiğit, hediye alma kararını değiştirerek, Muscular Distrofi ile mücadele eden Çağla Deniz Tunç için toplu bir destek çağrısı yaparak, insanlara daha anlamlı bir yardımda bulunmalarını önerdi. Yiğit, “Bizler için bir hediye olmayabilir ama onun için bir umut ışığı olabiliriz. Lütfen bize katılın ve Çağla için destek olun” dedi. Bu çağrı ile Balçova Belediye Başkanı, hediye taleplerini reddederek toplumsal bir fayda sağlama yolunda adım atmış oldu.

Sonuç olarak, Balçova Belediye Başkanı Onur Yiğit, seçiminin ardından hediye göndermek isteyenlere SMA Tip-2 hastası Çağla Deniz Tunç için destek çağrısında bulunarak, toplumsal dayanışmayı artırmayı hedefledi. Hemşehrilerinden hediye yerine bu kampanyaya katılarak, birlikte Çağla Deniz Tunç’a umut olmalarını istedi. Bu çağrı ile Yiğit, hediye almayı reddederek toplumsal sorumluluk bilincini ön plana çıkardı.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.