X
Bornova Başkan Adayı ÇAYIR : Bornova En Güzeline Layık!
Görüntülenme Sayısı : 14

Bornova Başkan Adayı ÇAYIR : Bornova En Güzeline Layık!

ABONE OL
14 Mart 2024 10:37
Bornova Başkan Adayı ÇAYIR : Bornova En Güzeline Layık!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhur İttifakı’nın Bornova Belediye Başkan Adayı Cevdet Çayır, seçim çalışmaları kapsamında Atatürk Mahallesi’nde esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdürdü. Mahalle sakinleriyle buluşarak yerel yönetimdeki hedeflerini paylaşan ve taleplerini dinleyen Çayır, esnaf ziyaretlerinde de yerel ekonomiyi canlandırmak ve esnafın sorunlarına çözüm getirmek için vaatlerini sundu.

Çayır, İzmir’in ruhunu ve bereketini Bornova’da hissedebileceklerini vurgulayarak, mahalli seçimlerin milletin iradesinin en doğrudan yansıdığı bir süreç olduğunu belirtti. Bornova’nın İzmir’in incisi olduğunu ve kent huzuruna katkı sağlayan önemli bir ilçe olduğunu ifade eden Çayır, mahalle sakinlerinin desteğiyle daha güçlü yarınlara yürüyeceklerine inandıklarını dile getirdi.

Çayır, altyapıdan sosyal hizmetlere, kültürel etkinliklerden çevre düzenlemelerine kadar geniş bir yelpazede projeler geliştirdiklerini belirtti. Hizmet ve eser siyasetinin temelinde insan odaklı bir yaklaşım bulunduğunu vurgulayan Çayır, temiz bir çevrenin sağlıklı bir yaşamın temeli olduğunu ifade ederek çevre dostu altyapı projeleri, yeşil alanların artırılması, atık yönetimi gibi konulara öncelik verdiklerini aktardı. Ayrıca, eğitim ve kültürün toplumların gelişiminde kilit bir rol oynadığını belirterek, eğitim kurumlarının modernizasyonu ve gençlerin yeteneklerini geliştirecek projelerin desteklenmesi için çalıştıklarını vurguladı.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.