X
Buca’da Dikkat Çeken Pankart! Aydın Pehlivan Kim?
Görüntülenme Sayısı : 43

Buca’da Dikkat Çeken Pankart! Aydın Pehlivan Kim?

ABONE OL
26 Mart 2024 12:16
Buca’da Dikkat Çeken Pankart! Aydın Pehlivan Kim?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Buca’da, Cumhur İttifakı Buca Belediye Başkan adayı Adnan Öztekin’in destekçileri tarafından asılan pankart, üzerinde “Buca’ya da bir Aydın Pehlivan gerek” ve “Buca da Menemen gibi olsun” sloganlarıyla dikkat çekti. Pankart, vatandaşların ilgisini çekerken, Öztekin konuyla ilgili bir açıklama yapmak zorunda kaldı. Öztekin, yaptığı telefon görüşmesinde pankartın Cumhur İttifakı tarafından asılmadığını belirterek, kardeşi gibi gördüğü Aydın Pehlivan’ın başarılı çalışmalarından gurur duyduğunu vurguladı. Menemen’in İzmir sınırlarını aşmış bir başarıya sahip olduğunu belirten Öztekin, pankartın asılma şekli ve kimler tarafından asıldığını araştırdıklarını ifade etti. Seçime sadece 4 gün kaldığını belirten Öztekin, Buca’ya hizmet etmek adına çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini söyledi.

Öztekin’in bu açıklamalarının ardından pankartın asılma sebebi ve amacı da merak konusu oldu. Buca’da seçim atmosferinin giderek hareketlendiği gözlemlenirken, farklı siyasi görüşlere sahip vatandaşlar da pankart hakkında fikirlerini dile getirdiler. Pankartın asılma amacının, Aydın Pehlivan’ın çalışmalarına vurgu yapmak ve Buca’nın Menemen gibi olmasını arzulamak olduğu yorumları yapıldı. Kimi vatandaşlar pankartı desteklerken, kimileri ise eleştirel yaklaşımlar sergileyerek farklı görüşlerini dile getirdiler. Ancak genel olarak, pankartın dikkat çekici bir şekilde Buca’da gündeme oturduğu ve tartışmalara sebep olduğu görüldü.

Öztekin’in de belirttiği gibi, seçime çok az bir zaman kala Buca’da yaşayanların beklentilerini karşılayacak hizmetler sunmak adına adaylar çalışmalarını sürdürüyor. Buca’nın geleceği ve yapılacak seçimin ilçenin kaderini nasıl etkileyeceği konusunda da vatandaşlar arasında farklı düşünceler dile getiriliyor. Halkın beklentilerini karşılayacak, ilçenin gelişimine katkı sağlayacak bir yönetim için adaylar da kıyasıya mücadelelerini sürdürüyorlar. Buca’da yapılan seçim çalışmaları ve belirli grupların desteklediği adaylar, ilçenin geleceği açısından büyük bir önem taşıyor. Seçim sonuçları merakla beklenirken, Buca halkı da geleceklerini şekillendirecek olan bu sürece aktif bir şekilde katılıyor.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.