X
Bucaklıoğlu: Projelerini anlattı.
Görüntülenme Sayısı : 13

Bucaklıoğlu: Projelerini anlattı.

ABONE OL
11 Mart 2024 11:35
Bucaklıoğlu: Projelerini anlattı.
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti Güzelbahçe Belediye Başkan Adayı Saime Gümüş Bucaklıoğlu, ilçedeki projelerini tanıtmak amacıyla bir toplantı düzenledi. Bucaklıoğlu, proje tanıtımını 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne atıfla, Cumhuriyetimizin kuruluş tarihi olan 1923’e gönderme yaparak saat 19.23’te başlattı. Toplantıda, ilçenin kaderini değiştirmeye kararlı olduklarını belirten Bucaklıoğlu, vatandaşlara projeleri hakkında detaylı bilgiler verdi.

Cumhur İttifakı’nın Güzelbahçe Belediye Başkan adayı Bucaklıoğlu, düzenlediği proje tanıtım toplantısında projelerini 10 ana başlık altında topladı. Şeffaf belediyecilik ve istihdam projeleriyle ilçenin fiziksel, sosyal ve ekonomik anlamda kalkınmasına katkı sağlamayı hedeflediğini belirten Bucaklıoğlu, Güzelbahçe için yeni bir dönemi başlatmaya hazırlandığını ifade etti.

Bucaklıoğlu, Güzelbahçe’nin kaderini değiştirmeye kararlı olduğunu vurgulayarak, belediye başkanı seçildiğinde projelerini eksiksiz bir şekilde hayata geçireceğini ve ilçenin hak ettiği yere ulaşması için elinden gelenin en iyisini yapacağını taahhüt etti. Proje tanıtımında, park, meydan ve yürüyüş yolları düzenlemesi, Güzelbahçe vapur iskelesi, restoranlar ve Körfez Şehir Kulesi’nin yapılması, Güzelbahçe Vapur İskelesi’nden Mithatpaşa Caddesi’ne kadar dere kenarı ve yaya köprüsü peyzaj düzenlemesi gibi projeleri tek tek açıkladı.

Ayrıca, Güzelbahçe Balık Halinin modernizasyonu, olimpik kapalı yüzme havuzu inşası ve kentsel dönüşümle uygun ödeme koşullu ev sahibi olma imkanı gibi projeleri de vaat eden Bucaklıoğlu, Güzelbahçe’nin 15 yılda gerçekleştirilemeyenleri 5 yılda tamamlamak üzere yola çıktığını belirtti.

Cumhur İttifakı’nın Güzelbahçe Belediye Başkan adayı Bucaklıoğlu, proje tanıtım toplantısında projelerini 10 ana başlık altında topladı. Ulaşım planlarından bahseden Bucaklıoğlu, modern duraklar, araç şarj istasyonları, yol tamamlama çalışmaları, yaya üst geçitleri, geniş kapasiteli marina yapımı, Narlıdere-Güzelbahçe hafif raylı ulaşım sistemi gibi projeleri hayata geçirmeyi planladığını belirtti.

Sağlık hizmetleri kapsamında 10+10 tam teşekküllü hastane, mahallelerde sağlıklı yaş alma merkezleri, yaşlı üniversitesi ve modern huzurevi yapmayı hedefleyen Bucaklıoğlu, şeffaf belediyecilik, altyapı çalışmaları, doğal gaz ve internet altyapısı gibi önemli konuları da ele aldı. Sosyal sorumluluk projeleri arasında gençlik merkezi, yaşlı bakım evi, kreşler, kadın merkezleri, sokak hayvanları doğal yaşam ve rehabilitasyon merkezi gibi projeleri öne çıkaran Bucaklıoğlu, tarım projeleri ve akıllı belediyecilikle ilgili çalışmalarını da duyurdu.

Ayrıca, istihdam projeleri kapsamında istihdam ofisinin kurulması ve iş arayan ile işverenin buluşmasını sağlayacak bir platformun kurulumunu planlayan Bucaklıoğlu, projelerini Güzelbahçe’nin kaderini değiştirmek ve ilçeyi daha yaşanabilir bir hale getirmek amacıyla hayata geçirmeyi taahhüt etti.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.