X
TEM Otoyolu’nda Trafiği Alt Üst Eden İlginç Olay: İnekler Yolu Ele Geçirdi!
  • Hızır Basın
  • Gündem
  • TEM Otoyolu’nda Trafiği Alt Üst Eden İlginç Olay: İnekler Yolu Ele Geçirdi!
Görüntülenme Sayısı : 9

TEM Otoyolu’nda Trafiği Alt Üst Eden İlginç Olay: İnekler Yolu Ele Geçirdi!

ABONE OL
11 Mart 2024 10:54
TEM Otoyolu’nda Trafiği Alt Üst Eden İlginç Olay: İnekler Yolu Ele Geçirdi!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İlginç olay, 4 büyükbaş hayvanın TEM Otoyolu Dilovası gişelerinden girerek yolun ortasında ilerlemesine sebep oldu. Sakarya-Ankara istikametine doğru ilerleyen hayvanlar, trafiği alt üst etti. Araçların arasında dolaşan inekler, sürücülerin önünde aniden belirip trafik akışını engelledi. Bazı sürücüler kontrollü bir şekilde ilerlerken bazıları ise hayvanları kenara itmeye çalıştı. Kimi sürücüler ise hayvanların geçmesini dakikalarca bekledi.

Bir yolcu, ineklere adeta çobanlık yaparak onları gişelere doğru yönlendirmeye çalıştı. Araçtan inen bu kişi, ineklerin yolun ortasından çekilmesi için büyük çaba sarf etti. O anlar, izleyenler arasında gülüşmelere sebep oldu. Ancak bir araç sürücüsü ise şaşkınlığını gizleyemedi ve “Bu nasıl bir durum, bu hayvanların sahipleri nerede?” diye sordu.

TEM Otoyolu Dilovası gişelerinden çıkan 4 büyükbaş hayvanın bu şekilde trafiği alt üst etmesi, otoyolda seyahat edenler arasında büyük şaşkınlık yarattı. Hayvanların yol ortasında ilerlemesi, sürücüler arasında kaos yarattı ve bazı araçların ilerleyememesine sebep oldu.

Hayvanların yolun ortasında dolaşması sonucunda, vatandaşlar kendi çözümlerini üretmeye çalıştılar. Kimi sürücüler ineklere korna çalarak geçmelerini sağlamaya çalıştı, kimileri ise araçlarından inip hayvanları kenara çekmeye uğraştı. Ancak en etkili çözüm yolculardan birinin ineklere çobanlık yaparak onları yolun dışına yönlendirmesi oldu.

Bu olay, sürücüler arasında ilginç ve eğlenceli bir anı olarak kaldı. İneklerin yolun ortasında dolaşması ve sürücülere zor anlar yaşatması, yolculardaki şaşkınlık ve gülümsemelere sebep oldu. Ancak bu tarz durumların bir daha yaşanmaması için hayvan sahiplerine daha dikkatli olmaları çağrısında bulunuldu.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.