X
Çeşme’de Seçim Huzuru: Esat Tanık Oyunu Kullandı
Görüntülenme Sayısı : 48

Çeşme’de Seçim Huzuru: Esat Tanık Oyunu Kullandı

ABONE OL
31 Mart 2024 15:38
Çeşme’de Seçim Huzuru: Esat Tanık Oyunu Kullandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çeşme’deki seçimler oldukça yoğun ilgi görüyor. 132 sandıkta 40 bin 62 seçmenin oy kullandığı seçimlerde, Cumhur İttifakı Çeşme Belediye Başkan Adayı Esat Tanık ve ailesi de oy kullanmaya geldi. Tanık, eşi Yankı Tanık ve kızı Elya ile birlikte oylarını kullandı.

Oyunu vereceği okulun girişinde ve içinde Çeşmeliler tarafından sevgiyle karşılanan Tanık Ailesi, Çeşme Atatürk Anadolu Lisesi’nde bulunan 1126 numaralı sandıkta oylarını kullandı. Herkesi demokrasinin gereği olan seçimlere katılmaları konusunda çağrıda bulundular.

Oylarını kullandıktan sonra gazetecilerin sorularını yanıtlayan Esat Tanık, ülkede demokrasi şenliği yaşandığını belirterek, eşiyle birlikte oy kullandıklarını ve İzmir ve Türkiye için hayırlı olmasını diledi. Seçim sürecini Seçim Koordinasyon Merkezi’nde takip edeceklerini söyleyen Tanık, Çeşmelilerin demokratik haklarını sağduyulu ve saygılı bir şekilde kullandığını ve seçim sonucunun ne olursa olsun birlik ve beraberliğin devam etmesinin önemli olduğunu vurguladı.

Esat Tanık, herkesin demokrasi şenliğine katılmasını dilemekte, seçimin huzur ve güven içinde geçmesini temenni etmektedir. Çeşme’deki seçimlerin selameti için herkesin sağduyulu ve saygılı bir şekilde oy kullanmasını ve sonucu ne olursa olsun birlik ve beraberliği ön planda tutmalarını ummaktadır. Çeşmelilerin demokrasiye gösterdiği ilginin ve katılımın önemine değinen Tanık, seçim sürecinin huzur içinde geçmesi ve sonuçların ilçe, kent ve ülke genelinde birlik ve beraberlik içinde olmasını arzulamaktadır.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.