X
Çeşme’de Zafer: Lal Denizli İlk Kadın Belediye Başkanı!
Görüntülenme Sayısı : 37

Çeşme’de Zafer: Lal Denizli İlk Kadın Belediye Başkanı!

ABONE OL
2 Nisan 2024 17:11
Çeşme’de Zafer: Lal Denizli İlk Kadın Belediye Başkanı!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye, 31 Mart yerel seçimleri sonrasında Çeşme’de Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) adayı Lal Denizli’nin yüzde 53,74 oy oranıyla seçimleri kazanmasıyla önemli bir zafer elde etti. Denizli, Çeşme’nin ilk kadın belediye başkanı olmanın gururunu yaşayarak teşekkür mesajı yayınladı. Denizli’nin açıklamalarında, siyasi kariyerine gençlik kollarında başlayıp 14 seneyi geride bırakan deneyimlerini ve siyasette karşılaştığı zorlukları vurguladığı görüldü.

Denizli, seçim zaferinin ardından duygularını paylaşarak, siyasi yaşamında bu kadar güzel bir günü çok sık görmediğini, umutlarını ve parti için harcadığı çabalarını hatırladığını belirtti. Siyasete inancını hiç yitirmediğini ve sürekli umutla hareket ettiğini ifade eden Denizli, İstanbul’daki siyasi gelişmeleri yakından takip ederken Türkiye genelindeki zaferlerin mutluluğunu yaşadığını dile getirdi.

Lal Denizli’nin bu başarısında emeği geçen herkese teşekkür ettiği açıklamaları, parti emekçilerine, genel başkanlarına, yöneticilere ve destekçilere minnettarlığını ifade ettiği bir vurgu içeriyordu. Siyasetin ekip işi olduğunu belirten Denizli, zaferin sadece kendisine değil partisinin emekçilerine ve gönüllülerine ait olduğunu vurguladı. 31 Mart’ın Türkiye siyasi tarihinde dönüm noktası olacağını söyleyerek, önemli bir gün yaşandığını belirtti.

Denizli’nin ailesine, partili yol arkadaşlarına, strateji ekibine ve destek veren herkese teşekkür ettiği mesajlarında, tüm emeklerin karşılığını aldığı için minnettar olduğunu vurguladı. Çeşme’de gece-gündüz demeden çalışarak partisinin bayrağını dalgalandıran örgüt üyelerine, gönüllülere, Belediye Meclis Üyelerine, gençlere, kadınlara, erkeklere ve yaşlılara teşekkürlerini iletti.

Son olarak, Çeşme’nin daha da güzelleşeceğini ve katılımcı, halkçı, sosyal demokrat belediyecilik anlayışıyla tarih yazacaklarını belirten Denizli, destek veren herkese minnet duygularını ifade etti. Yolunun açık olması temennisinde bulunan Denizli, seçim zaferinin sevincini tüm destekçileriyle paylaşarak umut dolu bir döneme adım attıklarını dile getirdi.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.