X
Ceyda Çankırı, Gençlerle Buluştu!
Görüntülenme Sayısı : 16

Ceyda Çankırı, Gençlerle Buluştu!

ABONE OL
21 Mart 2024 21:15
Ceyda Çankırı, Gençlerle Buluştu!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti Konak Belediye Başkan adayı Ceyda Bölünmez Çankırı, İzmir Ekonomi Üniversitesi Siyaset Platformu Kulübü’nün düzenlediği “İzmir’in Yarını” paneline katıldı. Gençlerle buluştuğu etkinlikte kent geleceği hakkında fikir ve öneriler paylaştı. Çankırı, gençlere projelerinden bahsederek onların aklına, yaratıcılığına ve heyecanına ihtiyaçları olduğunu vurguladı.

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’ne az bir süre kala, Çankırı Konak sokaklarında gece gündüz esnaf ve vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Ballıkuyu ve Çınarlı’da bölge sakinleriyle bir araya gelen Çankırı, kadının siyasetteki önemine dikkat çekti. “Konak’ta gelişime inanan kadınlara teşekkür ediyorum. Birlikte kazanacağız. Konak’ın hak ettiği hizmete kavuşmasına az bir zaman kaldı” sözleriyle desteklerini belirtti.

Mimarlar Odası İzmir Şubesi’ni ziyaret eden Çankırı, oda temsilcileriyle kentin mimari dokusuna ilişkin sorunları ve talepleri ele aldı. Görüşmede, “Bu şehrin dokusunu daha üst seviyelere taşıyacağız” sözleriyle iş birliği ve gelişim vurgusu yaptı.

Ceyda Bölünmez Çankırı, gençlerin katıldığı “İzmir’in Yarını” panelinde kent geleceği konusunda fikir ve öneriler paylaştı. Gençlerin aklına, yaratıcılığına ve heyecanına ihtiyaçları olduğunu belirterek onların katkılarını önemsedi. Çankırı, gençlerin sorularını yanıtlarken birlikte çalışarak başarılı olacaklarına inancını vurguladı.

Konak sokaklarında esnaf ve vatandaşlarla buluşan Çankırı, mahalle sakinleri ile sohbet ederek seçim çalışmalarını sürdürdü. Kadının siyasetteki önemine vurgu yaparak çalışkan kadınlara teşekkür etti. Birlikte hareket ederek Konak’ın hak ettiği hizmetlere kavuşacağını belirtti.

Çankırı, Mimarlar Odası İzmir Şubesi’ni ziyaret ederek kent mimarisine ilişkin fikir alışverişinde bulundu. Oda temsilcileriyle bir araya gelerek kentin dokusunu geliştirmek için iş birliği yapacaklarına dair söz verdi. Kentin mimari yapısını geliştirmeyi ve daha üst seviyelere taşımayı hedeflediğini belirtti.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.