X
CHP Adayı Filiz Ceritoğlu Sengel’den Yerel Seçim Öncesi Vatandaşlarla Buluşma ve Ata Meydanı Açılışı Heyecanı
  • Hızır Basın
  • Yerel Haberler
  • CHP Adayı Filiz Ceritoğlu Sengel’den Yerel Seçim Öncesi Vatandaşlarla Buluşma ve Ata Meydanı Açılışı Heyecanı
Görüntülenme Sayısı : 19

CHP Adayı Filiz Ceritoğlu Sengel’den Yerel Seçim Öncesi Vatandaşlarla Buluşma ve Ata Meydanı Açılışı Heyecanı

ABONE OL
15 Mart 2024 23:59
CHP Adayı Filiz Ceritoğlu Sengel’den Yerel Seçim Öncesi Vatandaşlarla Buluşma ve Ata Meydanı Açılışı Heyecanı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Efes Selçuk Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Filiz Ceritoğlu Sengel, yerel seçimlere kısa bir süre kala vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Sengel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla çalışmalarını takipçileriyle paylaşıyor. Kendisine verilen destekten dolayı CHP’nin gücüne ve halkın desteğine güvendiğini belirtiyor.

Ayrıca, Sengel’in paylaşımlarında Ata Meydanı’nda yapılan çalışmaların sona erdiği ve meydanın açılışının 16 Mart Cumartesi günü saat 14.00’te gerçekleşeceği açıklandı. Sengel, vatandaşları açılışa davet ederek, bu çalışmanın herkesin emeğiyle ortaya çıktığını ve Ata Meydanı’nı Efes Selçuk ile buluşturarak birlikte olmayı hedeflediklerini belirtiyor.

Sengel’in aktif bir şekilde seçim çalışmalarına devam ettiği ve vatandaşların talep ve sorunlarını dinlediği belirtiliyor. Sosyal medya hesabı aracılığıyla gerçekleştirdiği paylaşımlarla halkın nabzını tutmaya çalışan Sengel, yerel seçimlere kadar seçmenlerle iletişim halinde kalmaya özen gösteriyor.

Efes Selçuk Belediye Başkanı adayı Filiz Ceritoğlu Sengel’in seçim çalışmaları kapsamında Ata Meydanı’nda yapılan düzenlemeler ve açılış törenine dair bilgilerin vatandaşlarla paylaşıldığı belirtiliyor. Sengel, bu tür etkinliklerin Efes Selçuk’u daha yaşanabilir bir yer haline getirmek için yapıldığını vurguluyor ve halkın da bu tip etkinliklere katılım göstermesini talep ediyor.

Sosyal medya paylaşımlarıyla halkın nabzını tutmayı ve destekçileriyle iletişimde kalmayı amaçlayan Sengel’in seçim sürecinde oldukça aktif bir şekilde çalıştığı gözlemleniyor. Vatandaşlarla olan iletişimi sayesinde sorunları daha yakından takip edebilen Sengel, CHP’nin gücüne ve halkın desteğine güvenerek seçim sürecini başarılı bir şekilde tamamlamayı hedefliyor.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.