X
CHP Balçova Adayı Onur Yiğit’ten Vatandaş Ziyaretleri
Görüntülenme Sayısı : 22

CHP Balçova Adayı Onur Yiğit’ten Vatandaş Ziyaretleri

ABONE OL
19 Mart 2024 22:58
CHP Balçova Adayı Onur Yiğit’ten Vatandaş Ziyaretleri
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CHP Balçova Belediye Başkan Adayı Onur Yiğit, seçim sürecinde aktif bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir. Yiğit, Bayın ailesinin evini ziyaret ederek eşlikçisi Ayşegül ile birlikte içten sohbetler gerçekleştirmiştir. Bu ziyaretin ardından sosyal medya hesabından paylaşım yaparak aileye teşekkür etmiştir. Sahada çalışma ekipleri ile bir araya gelerek ziyaretlerine devam eden Yiğit, saha çalışmalarının önemine vurgu yapmıştır. Tüm ekiplerle birlikte çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacaklarına dair kararlılıklarını dile getirmiştir.

Aynı şekilde Sakarya Caddesi’nde esnaf ziyaretlerinde bulunan Yiğit, hemşehrilerine ulaşmak adına yorulmadan çalışacaklarını ifade etmiştir. Korutürk Mahallesi’ni ziyaret eden Yiğit, mahalle sakinleriyle samimi sohbetler gerçekleştirmiştir. Bu anları da sosyal medya üzerinden paylaşarak “Geleceğin Balçova’sı” için ellerinden geleni yapacaklarının sözünü vermiştir.

Onur Yiğit, seçim sürecinde halkla iç içe bir çalışma yürüterek desteklerini almaya devam etmektedir. Sosyal medyada da aktif bir şekilde paylaşımlarda bulunan Yiğit, halkın nabzını tutmaya devam etmektedir. Korutürk Mahallesi’nde ve diğer bölgelerde gerçekleştirdiği ziyaretlerle hemşehrileriyle buluşarak onların taleplerini dinlemektedir. Tüm bu çalışmaları “Geleceğin Balçova’sı” için yılmadan ve yorulmadan sürdüreceklerini belirtmiştir.

CHP Balçova Belediye Başkan Adayı Onur Yiğit, seçim çalışmaları kapsamında hız kesmeden çalışmalarını sürdürmektedir. Sahada halkla birebir iletişim kurarak onların sorunlarını dinleyen ve çözüm önerileri sunan Yiğit, Balçova halkının güvenini kazanmaya devam etmektedir. Tüm bu çabalarıyla “Geleceğin Balçova’sı” için adım adım ilerleyen Yiğit, seçim sürecinin sonuna kadar vatandaşların desteklerini almaya devam etmeyi hedeflemektedir.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.