X
CHP Buca Belediye Başkan Adayı Görkem Duman, Balkan Göçmenleri Derneği’nde Sıcak Karşılama Aldı
Görüntülenme Sayısı : 11

CHP Buca Belediye Başkan Adayı Görkem Duman, Balkan Göçmenleri Derneği’nde Sıcak Karşılama Aldı

ABONE OL
15 Mart 2024 15:34
CHP Buca Belediye Başkan Adayı Görkem Duman, Balkan Göçmenleri Derneği’nde Sıcak Karşılama Aldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CHP Buca Belediye Başkan Adayı Görkem Duman, İzmir Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Ziyaret esnasında dernek başkanı Abdurrahim Nursoy ve yönetimi ile bir araya geldi. Nursoy, Görkem Duman’ın kendisi için bir kardeş gibi olduğunu dile getirdi ve Görkem Duman’ın derneğe olan desteğinden bahsetti. Nursoy, Görkem Duman’ın Balkan Masası’nın sorumlusu olduğu dönemde birlikte çalıştıklarını ve her zaman yanlarında olduğunu belirtti.

Abdurrahim Nursoy, Görkem Duman’ın Buca’daki Balkanlılar tarafından desteklendiğini ve başarılı olacağına inandıklarını ifade etti. Nursoy, Görkem Duman’ın Belediye Başkanı seçilmesi halinde daha güçlü bir şekilde göreve gelmesi için ellerinden gelen desteği vereceklerini belirtti. Nursoy, Görkem Duman’ın yanında olduklarını ve ona destek olacaklarını açıkladı.

Görkem Duman ise ziyaret sırasında, Balkan kökenli bir aileden geldiğini ve Balkan Masası’na ilk geldiğinde İzmir Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret ettiğini ve o günden beri dernek ile bir aile gibi olduklarını söyledi. Duman, derneği kendi evi gibi hissettiğini ifade etti. Görkem Duman, Balkan kökenli insanların Buca’daki temsilcisi olmaktan gurur duyduğunu belirterek, Balkan camiasını ileriye taşıyacaklarını ve derneklerle iş birliği içinde olacaklarını söyledi.

Görkem Duman, seçilmesi halinde Balkan dernekleriyle iş birliği içinde olacaklarını ve Balkan Masası’ndan çıkan biri olarak Balkan camiasını daha ileriye taşıyacaklarını açıkladı. Duman, BAL-GÖÇ’ün de bu çalışmalardaki önemli paydaşlardan biri olacağını belirtti. Kendisinin de Balkan kökenli olması nedeniyle bu konuda daha duyarlı ve etkili olacağını ifade etti.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.