X
CHP İzmir Adayı Gençler İçin Stüdyo Açtı
Görüntülenme Sayısı : 15

CHP İzmir Adayı Gençler İçin Stüdyo Açtı

ABONE OL
18 Mart 2024 12:13
CHP İzmir Adayı Gençler İçin Stüdyo Açtı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çatı Bostanlı Teras katında gerçekleşen açılışa, İzmir Romanya Başkonsolosu Lilian Zamfiroiu ve Anıl Piyancı’nın eşi Sahra Piyancı da katıldı. Başkan Tugay, müzik kariyerini ilerletmek isteyen gençler için büyük bir fırsat olan Çatı Stüdyo’nun açılışında yaptığı konuşmada gençlerin kendisi için çok değerli olduğunu vurguladı. Türkiye’de ilk kez böyle bir projenin İzmir’de hayata geçirildiğini belirten Tugay, gençlerin gelecekte var olmalarını sağlayacak güzel bir ortam oluşturmayı hedeflediklerini dile getirdi.

Gençlere ücretsiz müzik kayıt stüdyosu imkanı sunarak binlerce kişinin hayalini gerçekleştiren Başkan Tugay, Anıl Piyancı’nın önerisi ve Karşıyaka Belediyesi desteğiyle bu projeyi hayata geçirdiklerini anlattı. Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek gençlerin müzik kariyerine destek olmayı amaçlayan Tugay, projelerinin beğenilmesi ve sahiplenilmesinin kendileri için en değerli ödül olduğunu belirtti. Anıl Piyancı ise bu projenin kendisi için çok önemli olduğunu ifade ederek, Başkan Tugay ve Karşıyaka Belediyesi’ne destekleri için teşekkür etti ve gelecekten çıkacak yıldızlara umutla baktıklarını dile getirdi.

Açılışta Başkan Tugay ile Anıl Piyancı arasında geçen samimi diyalog, herkesi gülümsetti. Tugay, Piyancı’ya bir albüm yapma teklifinde bulunarak birlikte albüm yapmayı önereceklerini söyledi. Bu teklifi dile getirirken salonda gülüşmelerin ve alkışların yükseldiği görüldü. Tugay, Tugay, Piyancı’nın direnirse kendi bestesini yapacağını belirterek stüdyonun her zaman açık olduğunu ve Piyancı’nın gelmesini beklediğini ifade etti.

Çatı Bostanlı Teras katında kurulan Çatı Stüdyo’nun gençler için önemli bir fırsat olduğunu belirten Tugay, İzmir’i müziğin ve gençlerin mutluluk şehri yapmayı hedeflediklerini söyledi. Tugay, İzmir’in gençlerin ve sanatın kenti olduğunu vurgulayarak, herkesi projeye destek olmaya ve oy vermeye davet etti. Müzisyen Anıl Piyancı da bu projenin kendisi için duygusal bir an olduğunu ifade ederek, Başkan Tugay ve Karşıyaka Belediyesi’ne destekleri için teşekkür etti ve projeden çıkacak yeni yeteneklere umutla bakacaklarını belirtti.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.