X
CHP Konak Adayı Nilüfer Çınarlı Mutlu, Esnaf ve Sivil Toplumla Buluştu – Projelerini Anlattı!
Görüntülenme Sayısı : 9

CHP Konak Adayı Nilüfer Çınarlı Mutlu, Esnaf ve Sivil Toplumla Buluştu – Projelerini Anlattı!

ABONE OL
12 Mart 2024 11:57
CHP Konak Adayı Nilüfer Çınarlı Mutlu, Esnaf ve Sivil Toplumla Buluştu – Projelerini Anlattı!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konak Belediye Başkan Adayı Mimar Nilüfer Çınarlı Mutlu, seçim çalışmaları kapsamında Altıntaş Mahallesi’nde esnaf ziyaretiyle güne başladı. Dükkan sahiplerine hayırlı işler dileyen ve vatandaşların taleplerini dinleyen Mutlu, notlar aldı. Ardından Kordon İş Adamları Derneği’ni ziyaret eden Mutlu, esnafın sıkıntılarını dinleyerek notlar aldı ve bölgeye özgü projelerini anlattı.

Altıntaş Mahallesi’nde başlayan esnaf ziyaretinin ardından Karataş semtinde devam eden Mutlu, seçim ofisini ziyaret ederek örgüt emekçilerine teşekkür etti. İzmir’deki derneklerden de destek alan Mutlu, İzmirliler Derneği’ni ziyaret ederek önümüzdeki döneme yönelik projelerini paylaştı. Engellilerin sosyal hayata daha fazla katılması için çalışmalar yapacaklarını vurgulayan Mutlu, farklı kesimlerin taleplerini dikkate alarak seçildikleri takdirde Konak’ta çeşitli projeler hayata geçireceklerini söyledi.

Kordon İş Adamları Derneği ziyaretinde Mutlu’ya eşlik eden dernek başkanı, esnafın iş yapma konusunda yaşadığı sıkıntılardan bahsederek belediye başkanlarıyla uyumlu çalışmaktan bahsetti. Mutlu ise ekonomik konularda ülkenin içinde bulunduğu duruma dikkat çekerek, “Bu kenti yönetemeyenler, ülkeyi de yönetemezler” dedi. Ayrıca belediye başkanlığı süresince esnafın kapısının kendisine her zaman açık olacağının altını çizdi.

Karataş semtinde gerçekleştirilen esnaf ziyaretlerinden sonra İftar programı için Tuzcu Mahallesi’nde semt sakinleriyle bir araya gelen Mutlu, Ramazan ayının ilk iftarını kutladı. Programa yoğun ilgi gösteren vatandaşlara teşekkür eden Mutlu, birlik ve beraberlik mesajları vererek herkesin Ramazan’ı huzur ve mutluluk içinde geçirmesini diledi. Çekilen hatıra fotoğrafları ile program sona erdi.

Nilüfer Çınarlı Mutlu’nun seçim çalışmaları kapsamındaki ziyaretleri, esnaf buluşmaları, dernek ziyaretleri ve iftar programıyla Konak ilçesinde geniş bir kitleye seslenerek halkın taleplerini dinlemiş ve projelerini paylaşmıştır. Etkinliklerde esnafın ve vatandaşların karşılaştığı sorunlara çözüm bulmak ve Konak’ı daha yaşanabilir bir yer haline getirmek için çalışmalara devam edeceği ifade edilmiştir.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.