X
CHP Selçuk İlçe Başkanı’ndan ‘Birlik ve Beraberlik’ çağrısı
Görüntülenme Sayısı : 3205

CHP Selçuk İlçe Başkanı’ndan ‘Birlik ve Beraberlik’ çağrısı

ABONE OL
16 Nisan 2024 14:14
CHP Selçuk İlçe Başkanı’ndan ‘Birlik ve Beraberlik’ çağrısı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Seçim sonuçları açıklandıktan sonra, Selçuk İlçe Başkanı İpek Onbaşıoğlu ilçede birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak tüm parti üyelerine kırıcı sözlerden kaçınmalarını tavsiye etti. Onbaşıoğlu ayrıca ilçenin birlikte yaşayıp ülke için mücadele etmenin değerini hatırlatarak özellikle parti üyelerinden daha hassas ve saygılı olmalarını istedi.

İlçe başkanı Onbaşıoğlu yaptığı açıklamada, “Cumhuriyet Halk Partisi’ne gönül vermiş yoldaşlarımıza ve Efes Selçuk halkına merhaba. Yerel seçim süreci sona erdi ve şimdi tüm partililerimizden ve ilçe sakinlerimizden önemli bir ricada bulunmak istiyorum. Lütfen bugünden itibaren kırıcı sözlerden kaçının. Hemşehrilerimizle birlikte yaşayıp, ülkemiz için mücadele ettiğimiz bu dönemde özellikle parti üyelerimizden daha saygılı ve hassas olmalarını rica ediyorum” dedi.

Onbaşıoğlu, birçok insanın uzun yıllardır Selçuk’ta yaşadığını ve hemşehrilik bilinciyle hareket etmek gerektiğini belirtti. Seçim sonuçlarından öte, dostluk, birlik ve beraberliğin önemli olduğunu vurgulayan İpek Onbaşıoğlu, ilçeye hayırlı bir dönemin geçmesini diledi.

CHP İlçe Başkanı Onbaşıoğlu’nun bu çağrısı, ilçe genelinde birlik ve beraberliği sağlama konusunda önemli bir adım olarak değerlendirildi. Parti üyelerine ve ilçe halkına yapılan bu çağrıyla, seçim sonuçlarının ardından herkesin daha dikkatli ve anlayışlı olması hedefleniyor. Herkesin hemşehrileriyle saygılı bir şekilde iletişim kurması ve hoşgörüyü ön planda tutması, ilçenin birlik ve beraberliğini güçlendirecek adımlar olarak görülüyor. Bu tür çağrıların, siyasi rekabetin ötesinde insanların bir arada yaşama ve çalışma kültürünü geliştirmeye katkı sağladığı düşünülüyor.

Sonuç olarak, İlçe Başkanı İpek Onbaşıoğlu’nun yaptığı bu önemli çağrı, Selçuk ilçesinde birlik ve beraberliğin güçlenmesine katkı sağlayacak önemli bir adım olarak değerlendiriliyor. Parti üyeleri ve ilçe halkının bu çağrıya kulak vererek, kırıcı sözlerden kaçınmaları ve saygılı bir iletişim ortamı oluşturmaları, ilçenin birlik ve beraberliğine olumlu katkı sağlayacaktır.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.