X
CHP Torbalı Belediye Başkan Adayı Övünç Demir, Kadınlarla Buluştu ve Projelerini Anlattı!
Görüntülenme Sayısı : 4

CHP Torbalı Belediye Başkan Adayı Övünç Demir, Kadınlarla Buluştu ve Projelerini Anlattı!

ABONE OL
9 Mart 2024 18:26
CHP Torbalı Belediye Başkan Adayı Övünç Demir, Kadınlarla Buluştu ve Projelerini Anlattı!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Torbalı Belediye Başkan Adayı Övünç Demir, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde Torbalı’daki kadınlarla buluşarak, kadınlara yönelik projeleri hayata geçirme sözü verdi. Günün ilk etkinliği Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) üyesi kadınlar ile gerçekleşti. ADD Şube Başkanı Emine Ece’nin ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmaya Demir’in eşi Güler Demir ve annesi Remziye Demir de katıldı. Ardından, Ege Plantek Çiçekçilik’te çalışan emekçi kadınlarla bir araya geldi ve Torbalı Özel Vefa Huzurevi’nde yaşayan kadınları ziyaret etti.

Övünç Demir, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinliklerini Hipodrom’da düzenlenen “Pedalları Emekçi Kadınlarımız İçin Çeviriyoruz” etkinliği ile sonlandırdı. 100. Yıl Bisiklet Grubu ile iş birliği içinde gerçekleştirilen etkinlikte kadınların sosyal ve ekonomik yaşama aktif katılımı ön plana çıkarıldı.

Tüm gün boyunca Torbalı’daki kadınlara özel projelerini anlatan Demir, kadınların taleplerini dinleyerek sorularını yanıtladı. Demir, projelerin hayata geçirilmesinde kadınların da aktif rol alacağını vurgulayarak toplumsal cinsiyet eşitsizliğine karşı beraber mücadele edileceğini belirtti.

Övünç Demir’in 8 Mart programı, kadınlarla bir araya gelerek onların seslerini dinlemek ve kadınlara yönelik projeleri hayata geçirme sözü vermek üzerine kuruluydu. ADD üyesi kadınlarla başlayan gün, çeşitli ziyaretler ve etkinlikler ile devam etti ve Hipodrom’da gerçekleşen bisiklet etkinliği ile son buldu. Kadınlara özel projeleri kadınlarla birlikte hayata geçireceklerini vurgulayan Demir, toplumsal cinsiyet eşitsizliğine karşı mücadelelerini de sürdüreceklerini belirtti. Bu etkinlikler, Torbalı Belediye Başkan Adayı Övünç Demir’in kadınlara verdiği önemi ve kadınlarla el ele vereceklerini vurgulamak amacıyla gerçekleşti.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.