X
CHP’li Başkanlar Bayraklı’da İftar Programında Buluştu
Görüntülenme Sayısı : 39

CHP’li Başkanlar Bayraklı’da İftar Programında Buluştu

ABONE OL
24 Mart 2024 10:26
CHP’li Başkanlar Bayraklı’da İftar Programında Buluştu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bugün Bayraklı’da gerçekleşecek olan iftar programına Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel de katılacak. Program öncesinde gece bayraklama etkinliği düzenleyen gençleri, CHP Bayraklı Belediye Başkan adayı İrfan Önal ve CHP Bornova Belediye Başkan adayı Ömer Eşki yalnız bırakmadı. İki genç başkan, gençlere yardım ederek merdivenle direğe çıkarak bayrakları astı.

CHP’li İrfan Önal, iftara Bayraklılı hemşehrilerini davet ederek, “Bugün Osmangazi Tepe Durağı’ndan başlayacak olan kortejimiz Matematik Parkı’nda iftar programıyla sona erecek. Tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz. İftarımıza Sayın Genel Başkanımız Özgür Özel de eşlik edecek. Destekleri için Bornova Gençlik Kolları ve Bornova Belediye Başkan adayımız Ömer Eşki’ye teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

Ömer Eşki ise, “Sevgili yoldaşım İrfan Önal’a bugün yapacağı etkinlik için şimdiden başarılar diliyorum. Yarın Sayın Genel Başkanımız Özgür Özel’i en iyi şekilde karşılayacağız” şeklinde konuştu. Gençlik kollarından gelen iki adayın birlikte çalışması ve gençlere destek olması, partinin gençlikle olan bağını güçlendirmiştir.

Özel, parti adaylarını ve gençlik kollarını destekleyerek Bayraklı’da gerçekleşecek olan etkinliği zenginleştirmiştir. Ayrıca, etkinlikte Genel Başkanın da yer alacak olması hemşehrilerin ilgisini çekmekte ve programa olan katılımı artırmaktadır. CHP adayları, halk ile iç içe olmak ve onların ihtiyaçlarını doğrudan dinlemek için fırsatlar yaratmaktadır.

Parti içindeki dayanışma ve birlik duygusu, seçim kampanyalarında ve etkinliklerde ortak hareket etmeyi sağlamaktadır. Gençlik kollarının da aktif olarak etkinliklere katılması, genç seçmenleri de partinin faaliyetlerine dahil etmektedir. Bu tür etkinlikler, partinin yerel yönetimlerde gençlere ve halka karşı sorumluluklarını daha iyi anlamasını sağlamaktadır.

Genel başkanın da etkinliklere katılması, partinin seçim kampanyalarını ve etkinliklerini desteklemekte ve partililere moral vermektedir. Parti içindeki birlik ve dayanışma, seçmenlerin de partiye olan güvenini artırmaktadır. Bu tür etkinliklerin devam etmesi, partinin halkla olan bağını güçlendirecek ve seçimlerde daha başarılı olmasını sağlayacaktır.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.