X
CHP’li Görkem Duman: Buca’da Gençler İçin Dev Projeler!
Görüntülenme Sayısı : 41

CHP’li Görkem Duman: Buca’da Gençler İçin Dev Projeler!

ABONE OL
24 Mart 2024 13:23
CHP’li Görkem Duman: Buca’da Gençler İçin Dev Projeler!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CHP Buca Belediye Başkan Adayı Görkem Duman, seçim çalışmaları sırasında gençlere yönelik projelerini açıkladı. Duman, Buca’da öğrenci ve genç olmanın ayrıcalık olacağını vurguladı.

Öğrenci Konuk Evi projesi kapsamında, Buca’da yaşayan öğrencilerin yurt ve barınma sorununa çözüm getireceklerini belirten Duman, Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Kampüsü yakınında belediyeye ait bir arsa üzerinde öğrenci konukevi inşa edeceklerini ifade etti.

Ekonomik zorluklarla mücadele eden öğrencilere destek olacaklarını belirten Duman, burs imkanı sağlayacaklarını ve ÖSYM sınav harçlarını da öğrenciler adına karşılayacaklarını açıkladı.

Duman, gençlerin sosyal hayatlarına da önem verdiklerini belirterek, sportif alanlar, festivaller ve konserler gibi etkinlikler düzenleyerek gençler için Buca’nın cazibe merkezi haline getireceklerini söyledi. Böylece gençlerin sosyal ve kültürel birikimlerini artırarak onları desteklemeyi hedeflediklerini vurguladı.

Buca Belediye Başkan Adayı Görkem Duman, gençlere yönelik projelerinin Buca’nın geleceğine olumlu katkılar sağlayacağını belirtti. Gençlerin eğitim ve sosyal hayatlarını destekleyerek onların potansiyellerini en iyi şekilde ortaya çıkarmayı amaçladıklarını ifade etti.

Duman, seçildiği takdirde gençlerin talep ve ihtiyaçlarına duyarlı bir yönetim anlayışıyla hareket edeceklerini ve gençlerin Buca’da kendilerini özel ve değerli hissedecekleri ortamlar yaratacaklarını sözlerine ekledi.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.