X
CHP’li Görkem Duman’dan Buca İçin Umut Dolu Vaatler!
Görüntülenme Sayısı : 50

CHP’li Görkem Duman’dan Buca İçin Umut Dolu Vaatler!

ABONE OL
25 Mart 2024 14:15
CHP’li Görkem Duman’dan Buca İçin Umut Dolu Vaatler!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Buca Belediye Başkan Adayı Görkem Duman, 68’liler ve 78’liler Platformu üyelerini selamlayarak konuşmasına başladı. Duman, platform üyelerinin mücadelelerinden öğrendiği önemli dersler olduğunu belirtti ve tam bağımsız Türkiye için verdikleri mücadeleyi takdirle karşıladığını ifade etti. Duman, Buca’da iktidarlarını sürdüreceklerini ve 22 yıllık AKP iktidarının yarattığı yıkımdan kurtulmanın yerel seçimlerle mümkün olacağını dile getirdi. Buca ittifakıyla kentte başarılı olduklarını vurguladı ve CHP’nin Buca’da aydınlık Türkiye mücadelesini güçlendirmeye devam edeceklerini belirtti.

Buca için uzun yıllar hizmet edeceklerini belirten CHP İzmir eski Milletvekili Atila Sertel, Görkem Duman’ın samimiyeti ve çalışkanlığıyla Buca’ya önemli hizmetler yapacağını vurguladı. Atila Sertel, eski dava arkadaşlarını anarak Görkem Duman’a desteklerini dile getirdi. 78’liler Platformu Dönem Sözcüsü Nail Dağdelen ise mevcut iktidara eleştiri getirerek Görkem Duman’ın halkçı belediyecilik anlayışıyla Buca’ya değer katacağına inandıklarını söyledi. Betontaş Lisesi’nden öğretmeni olan Caner Canlı da Görkem Duman’ı ahlaki değerleri ve çalışkanlığıyla desteklediğini ifade etti.

Sendikal mücadelesiyle tanınan Atila Pasin, Görkem Duman’ın insan hayatını kolaylaştırmanın yanı sıra insanları geliştireceği bir belediyecilik anlayışı benimseyeceğine inandığını dile getirdi. Pasin, Görkem Duman’ı destekleyeceklerini ve başarılı olması için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. Platform üyeleri, Görkem Duman’ın Buca için yapacağı çalışmalarda sonuna kadar yanında olduklarını ve başarılara inandıklarını ifade etti.

Görkem Duman, platform üyelerinin desteğiyle Buca’da yapacakları hizmetlerle ilgili kararlılıkla ilerleyeceklerini ve Buca’nın geleceği için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini sözlerine ekledi. Tüm konuşmacılar, Görkem Duman’ın hizmetlerine destek olacaklarını ve Buca’da aydınlık bir geleceğe katkı sağlayacaklarını belirterek konuşmalarını sonlandırdılar.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.