X
CHP’li Özgür Özel ve Cemil Tugay Menderes’te Vatandaşlarla Buluştu: “Türkiye Özgür’le Özgürleşecek”
  • Hızır Basın
  • Yerel Haberler
  • CHP’li Özgür Özel ve Cemil Tugay Menderes’te Vatandaşlarla Buluştu: “Türkiye Özgür’le Özgürleşecek”
Görüntülenme Sayısı : 12

CHP’li Özgür Özel ve Cemil Tugay Menderes’te Vatandaşlarla Buluştu: “Türkiye Özgür’le Özgürleşecek”

ABONE OL
13 Mart 2024 19:18
CHP’li Özgür Özel ve Cemil Tugay Menderes’te Vatandaşlarla Buluştu: “Türkiye Özgür’le Özgürleşecek”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CHP Genel Başkanı olan Özür Özel ve CHP’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Cemil Tugay, Menderes’teki mitingde vatandaşlarla bir araya geldi. Kalabalık, “Türkiye Özgür’le özgürleşecek” sloganları atarak desteklerini gösterdi. Konuşmasında ülkenin ekonomik krizine değinen Özgür Özel, enflasyon ve hayat pahalılığının herkesi olumsuz etkilediğini vurguladı. Özellikle konut fiyatlarındaki artışın insanları zor durumda bıraktığını ifade etti. Asgari ücretle yaşam mücadelesinin zorluğuna dikkat çekti ve emeklilerin de sıkıntılı bir süreçten geçtiğini belirtti.

Özür Özel ayrıca köylülerin ve çiftçilerin sorunlarının devam ettiğine değindi. Geçen Mayıs ayında mazota zam yapılacağına dair söz verilmesine rağmen fiyat artışlarının diğer alanları da etkilediğini dile getirdi. Çiftçilerin ve emeklilerin yaşam mücadelesinin giderek ağırlaştığını belirten Özel, 31 Mart seçimlerinde halkın kime destek vereceğini göstereceklerini ifade etti.

CHP’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Cemil Tugay ise İzmir’e yapacakları hizmetlerle ilgili planlarını anlattı. Kendisinin ve ekibinin İzmir’in tüm ilçelerine eşit şekilde hizmet edeceğini vurguladı. İzmir’in Cumhuriyet’in ve Atatürk’ün şehri olduğunu belirterek, vatandaşların refahı için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Tugay, emeklilerin ve çiftçilerin yanında olacaklarını ve vaatlerine sadık kalacaklarını dile getirdi.

Cemil Tugay, gelecekte barınma ve ekonomik sorunlar yaşayan her bireye destek olacaklarını, vatandaşların sahip oldukları vergilerin doğru şekilde kullanılmasını sağlayacaklarını belirtti. Yapılan yalan vaatlere inanmamaları konusunda uyarıda bulundu ve hizmetlerin şeffaf olması gerektiğini vurguladı. İzmir’e sahip çıkacaklarını ve insanların refahı için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

Menderes Belediye Başkan Adayı İlkay Çiçek de halktan aldıkları destekle ilerlemeye devam edeceklerini belirtti. Herkesin sesi olacaklarını ve Menderes’i hak ettiği yere taşıyacaklarını ifade etti. Rekor bir oy oranıyla CHP’nin bayrağını dalgalandırmaya devam edeceklerini söyledi. Herkesi kucaklayacakları ve ayrım yapmayacaklarını belirtti. Menderes’in değişimi için ellerinden geleni yapacaklarını dile getirdi.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.