X
Çiftçioğlu, Karşıyaka’da Büyük İlgiyle Karşılandı
Görüntülenme Sayısı : 13

Çiftçioğlu, Karşıyaka’da Büyük İlgiyle Karşılandı

ABONE OL
20 Mart 2024 16:22
Çiftçioğlu, Karşıyaka’da Büyük İlgiyle Karşılandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhur İttifakı’nın Karşıyaka Belediye Başkan Adayı olan İsmail Çiftçioğlu, seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Kentte bulunan her mahalleyi ve sokakları ziyaret eden Çiftçioğlu, halkın ilgisiyle karşılaşıyor. Özellikle Bostanlı Mahallesi ziyareti sırasında vatandaşlarla buluşan Çiftçioğlu, 1 Nisan sonrasında Karşıyaka’nın daha mutlu olacağını ve hak ettiği belediyecilik hizmetlerine kavuşacağını belirtiyor. Vatandaşlar yıllardır yaşadıkları sorunları dile getirerek değişimin gerekliliğine vurgu yapıyor.

Çiftçioğlu’nun açıkladığı projeleri takip eden semt sakinleri, özellikle Bostanlı Meydan Düzenlemesi, Yeraltı Otoparkları Projesi ve Can Dostlara yönelik projeleri beğeniyor. Vatandaşlar, Çiftçioğlu’na güvenerek, “Bu sefer size şans vereceğiz, projeleriniz çok güzel, beklentimizi karşılıyorsunuz.” diyor. Çiftçioğlu ise “Yılmadan, yorulmadan daha mutlu bir Karşıyaka için çalışıyoruz.” diyerek hedeflerini belirtiyor.

Dedebaşı Mahallesi’nde bulunan Gönül Sofrası’nda semt sakinleriyle bir araya gelen Çiftçioğlu, iftar yaparak halkla birlikte oluyor. Burada yaptığı konuşmada, Karşıyaka’nın daha iyi bir belediyeciliği hak ettiğini söyleyen Çiftçioğlu, insanların hayatını kolaylaştıracak projeler üzerinde çalıştıklarını ifade ediyor. Çiftçioğlu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün rehberliğinde “Önce çocuklar, sonra kadınlar ve gençler.” diyerek önümüzdeki beş yılda Karşıyaka için hazırladıkları projeleri anlatıyor.

Çiftçioğlu’nun seçimdeki başarısı, halkın desteğine bağlı olarak şekillenecek gibi görünüyor. Vatandaşların belediye hizmetlerinden memnun olmayışı, Çiftçioğlu’nun projelerine olan ilginin artmasına sebep oluyor. Halkın ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun şekilde hazırlanan projeler, Karşıyaka’nın geleceği için umut vaat ediyor. İsmail Çiftçioğlu’nun, Karşıyaka’yı daha yaşanabilir bir yer haline getirme vizyonu ve halka olan yakınlığı, seçmen üzerinde olumlu bir izlenim bırakarak güven veriyor.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.