X
Cumhur İttifakı Menderes Belediye Başkan Adayı Sinan Akdeniz Esnaf ve Vatandaşlarla Buluşmaya Devam Ediyor
  • Hızır Basın
  • Yerel Haberler
  • Cumhur İttifakı Menderes Belediye Başkan Adayı Sinan Akdeniz Esnaf ve Vatandaşlarla Buluşmaya Devam Ediyor
Görüntülenme Sayısı : 11

Cumhur İttifakı Menderes Belediye Başkan Adayı Sinan Akdeniz Esnaf ve Vatandaşlarla Buluşmaya Devam Ediyor

ABONE OL
13 Mart 2024 11:14
Cumhur İttifakı Menderes Belediye Başkan Adayı Sinan Akdeniz Esnaf ve Vatandaşlarla Buluşmaya Devam Ediyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

31 Mart’ta gerçekleşecek olan yerel seçimler öncesinde Cumhur İttifakı Menderes Belediye Başkan adayı Sinan Akdeniz, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Akdeniz, ilçe esnafıyla bir araya gelerek onların sorun ve taleplerini dinliyor. Menderes’te yaşayan herkesin beklentilerini karşılayacaklarını belirten Akdeniz, uzun yıllardır belediyecilik hizmetlerine aç olduğunu belirttiği ilçe esnafına kavuşmalarını sağlayacak projeleri olduğunu dile getirdi. Akdeniz, klasik belediyecilik anlayışının ötesine geçeceklerini ve Menderes’in tarım, üretim, istihdam, sanayi ve turizm potansiyelini daha da yükselteceklerini vurguladı. Kendine güvendiklerini ve başaracaklarına inandıklarını belirtti.

Akdeniz’in seçim çalışmaları sadece esnaf ziyaretleriyle sınırlı kalmıyor. Bir araya geldiği vatandaşlara da projelerini ve hedeflerini anlatıyor. Akdeniz, Menderes’in bugüne kadar görmediği hizmetleri alacağını ifade ediyor. İlçede yaşayan herkesin refah düzeyini artırmayı hedefleyen Akdeniz, ekibinin ilçenin potansiyelini en iyi şekilde değerlendireceğini söylüyor. Menderes’e yapacakları hizmetlerle ilçenin daha yaşanabilir bir yer haline geleceğini belirten Akdeniz, projelerinin hayata geçirilmesiyle ilçenin ekonomik ve sosyal anlamda gelişeceğine olan inancını dile getiriyor.

Sinan Akdeniz’in seçim vaatleri arasında tarımın desteklenmesi, üretimin artırılması, istihdam imkanlarının genişletilmesi, sanayi alanlarının geliştirilmesi ve turizm potansiyelinin en iyi şekilde kullanılması yer alıyor. Akdeniz, Menderes’in sahip olduğu doğal güzelliklerin ve tarihi dokunun korunması ve turistlerin daha fazla ilçeye çekilmesi için çalışmalar yapacaklarını belirtiyor. Akdeniz, Menderes’i sadece bugünü değil, geleceği de düşünerek projeler geliştirdiklerini ifade ediyor.

Cumhur İttifakı’nın Menderes Belediye Başkan adayı Sinan Akdeniz, seçim çalışmalarında sadece parti tabanına değil, muhalefet seçmenine de sesleniyor. Akdeniz, tüm Mendereslileri kucaklayan bir yönetim anlayışı benimsediklerini ve ilçenin her kesimine eşit hizmet götüreceklerini belirtiyor. Akdeniz, seçim çalışmalarının sonuna kadar halkla bir arada olmaya ve onların sesi olmaya devam edeceklerinin sözünü veriyor. Menderes’in geleceği için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını ve ilçenin hak ettiği refah düzeyine kavuşmasını sağlayacaklarını dile getiriyor.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.