X
“DELİ FIRTINA” ŞARKISI DİJİTAL PLATFORMLARDA!
Görüntülenme Sayısı : 48

“DELİ FIRTINA” ŞARKISI DİJİTAL PLATFORMLARDA!

ABONE OL
26 Mart 2024 10:44
“DELİ FIRTINA” ŞARKISI DİJİTAL PLATFORMLARDA!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gülşah Tanrıöver ve A.Ulvar Tanrıöver tarafından yazılan ve bestelenen “DELI FIRTINA” adlı şarkı, Serkan Ölçer tarafından aranje edilmiştir. Şarkı, digital meydan etiketi ile tüm dijital platformlarda dinleyicilerle buluşmuştur. Gülşah Tanrıöver, şarkılarını bestelerken içinde fırtınalar koptuğunu ve eserlerini bu duygularla yazdığını belirtmiştir. Sevenlerinin de şarkılarını dinlerken şarkı sözlerini ve müziği ruhlarında hissedeceklerine inandığını söylemiştir.

“Deli Fırtına”, duygusal bir şarkı olmasıyla dikkat çekmektedir. Klibi olmaksızın bile beğeni toplayan şarkıda, yaylıları İstanbul Strings ve Elektrik Bağlama Cümbüş Ahmet Ayzit tarafından icra edilmiştir. Gülşah Tanrıöver’in güçlü sesi ve duygusal yorumu ile şarkı, dinleyicilere farklı duygular yaşatmaktadır.

Gülşah Tanrıöver, sanat hayatı boyunca pek çok esere imza atmış ve dinleyicileriyle duygusal bağlar kurmayı başarmış bir isimdir. Şarkılarında genellikle içsel çatışmaları ve duygusal iniş çıkışları yansıtan Tanrıöver, “Deli Fırtına” ile de bu temaya sadık kalmıştır. Şarkının sözleri, içsel çatışmaları ve fırtınalı duyguları başarılı bir şekilde yansıtmaktadır.

İstanbul Strings ve Elektrik Bağlama Cümbüş Ahmet Ayzit gibi tecrübeli müzisyenlerin icra ettiği enstrümanlarla şarkı, daha etkileyici bir hale gelmektedir. Şarkının aranjesi de Serkan Ölçer’in titiz çalışmasıyla tamamlanmış ve dinleyicilere en iyi şekilde sunulmuştur. “Deli Fırtına”, Gülşah Tanrıöver’in kariyerinde önemli bir yere sahip olabilir ve dinleyicileri tarafından uzun süre hatırlanabilir.

Genel olarak, Gülşah Tanrıöver ve A.Ulvar Tanrıöver’in ortak çalışması olan “DELI FIRTINA” adlı şarkı, duygusal yükü ve etkileyici enstrümantasyonuyla dinleyicileri derinden etkileyen bir eser olarak öne çıkmaktadır. Tanrıöver’in güçlü sesi ve içten yorumu, şarkının ruhunu dinleyicilere başarılı bir şekilde aktarmaktadır. Şarkının dijital platformlarda yer alması, daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayacak ve Tanrıöver’in müziğini keşfetmek isteyen dinleyicilere harika bir fırsat sunacaktır.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.