X
Dr. Cemil Tugay Gençlerin Beğenisini Kazanacak
Görüntülenme Sayısı : 21

Dr. Cemil Tugay Gençlerin Beğenisini Kazanacak

ABONE OL
11 Haziran 2024 13:29
Dr. Cemil Tugay Gençlerin Beğenisini Kazanacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, CHP İzmir İl Örgütü’nün düzenlediği bir programda parti eğitmenleriyle bir araya geldi. Toplantıda yaptığı konuşmada, gençlerin büyük beklentisi olduğunu belirterek, hayal kırıklığına uğratmamanın önemine vurgu yaptı. Başkan Tugay, gençlerle birlikte verilecek mücadelenin başarılı olacağına inandığını ifade etti.

Toplantı, CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu’nun ev sahipliğinde Nefes Restoran’da gerçekleşti. 31 Mart yerel seçimlerinin sonuçları değerlendirilirken, gelecek döneme yönelik bir yol haritası belirlendi. Başkan Dr. Cemil Tugay, ülkenin siyasete olan güvensizliğini ve siyasetçilerin güvenilmezliğine dikkat çekerek, CHP’nin kendini yenileme çabasını toplumun fırsat vermesi olarak gördüğünü belirtti.

Başkan Tugay, ülkeyi içerisinde bulunduğu sıkıntılardan kurtarma sorumluluğunun tarihi bir sorumluluk olduğunu vurguladı. Çözüm için çalışkan olmanın yanı sıra CHP’nin ideolojik doğrularından da vazgeçmemenin önemine değindi. İlerleyen 5 yıl boyunca sadece partililerin güvenini istediğini belirterek, herkesin kendisine açık olması gerektiğini ifade etti.

CHP’nin İzmir’deki gücünü, CHP örgütünün sağladığını belirten Başkan Tugay, partinin kuruluş amacını hatırlattı. Kimsesizlerin kimsesi olma, ülkeyi aydınlığa çıkarma amacıyla kurulan Cumhuriyet Halk Partisi’nin herkesin sosyal adaleti ve refahı için mücadele ettiğini belirtti. Gençlerin büyük beklentileri olduğunu vurgulayarak, bu beklentilerin karşılanmamasının büyük bir hayal kırıklığı olacağını söyledi.

Toplantıda konuşan CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, parti eğitmenlerinin büyük emekleri sayesinde CHP’nin birinci parti haline geldiğini söyledi. Ancak sürecin henüz bitmediğini belirterek, partinin iktidara doğru ilerlemesi için daha fazla çalışılması gerektiğini ifade etti. Aslanoğlu, eğitimlerin devam ederek partiye katkı sağlayacağını vurgulayarak, partinin yolunun açık olduğunu belirtti.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.