X
Efes Selçuk Belediyesi’nden Ramazan Bereketi!
Görüntülenme Sayısı : 6

Efes Selçuk Belediyesi’nden Ramazan Bereketi!

ABONE OL
21 Mart 2024 12:44
Efes Selçuk Belediyesi’nden Ramazan Bereketi!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Efes Selçuk’ta, Ramazan ayının başlamasıyla birlikte iftar sofraları kurulmaya başlandı. Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, ilk iftar sofrasını Pazar Yeri’nde kurarken, aynı zamanda köylerde de düzenlenen iftar sofralarına katılıyor ve vatandaşlara destek oluyor. Her akşam bir köyde Ramazan eğlencesi ve iftar yemeği düzenleyen belediye, toplumsal dayanışmayı güçlendiriyor.

Sultaniye, Belevi, Havutçulu, Barutçu, Zeytinköy ve Gökçealan köylerinde düzenlenen iftar programlarına katılan Filiz Ceritoğlu Sengel, vatandaşlarla bir araya gelerek onlarla sohbet ediyor. Bu etkinlikler, Ramazan ayının bereketini halkla paylaşmayı ve toplumu bir araya getirmeyi amaçlıyor.

Ramazan boyunca devam edecek olan iftar programları Efes Selçuk halkını bir araya getirerek dayanışma ruhunu pekiştirmeyi hedefliyor. Belediye, belirlenen takvimler doğrultusunda programların düzenlenmesini sağlarken, detaylı bilgilere sosyal medya hesaplarından ulaşılabiliyor.

Genel olarak, Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel liderliğindeki belediye, Ramazan ayında halkı bir araya getirerek toplumsal dayanışmayı güçlendirmeyi ve bereketi arttırmayı hedefliyor. İftar sofralarının kurulması ve köylerde düzenlenen etkinliklerle, insanlar birlikte zaman geçirme fırsatı buluyor ve birlikte geçirdikleri zamanları bereketli kılıyorlar. Bu tür etkinlikler, toplumun birbirine destek olma ve dayanışma ruhunu arttırarak güçlenmesine katkı sağlıyor. Bilgilendirme ve program detayları ise belediyenin sosyal medya hesapları aracılığıyla halka duyuruluyor.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.